Červená kontrolka u pc

Ahoj chci se zeptat co znamená když mi svítí červená kontrolka na čelní straně pc někdy blika někdy sviti a někdy nesviti.

Odpovědi na otázku

Nejspíše to bude indikátor aktivity disku.

Takže si toho nemusím všímat?

To ti nikdo nepoví, protože kdo ví, co máš za PC. Otevři manuál a podívej se, co tam o tom píšou.

Musíš si to všímať a počítať 24h denne. Potom napíš koľko krát to bliklo

Jestli je kontrolka červená,tak to bude olej-tlak oleje

To může být také oznámení, že benzín je na dojetí k nejbližší pumpě. Rozhodně bych to nepodceňoval.

To si pleteš,benzín má kontrolku oranžovou

Jeden otřepaný:Dva policajti jedou autem a vidí semafor. "Hele, červená. Možná bude i jiná. Počkáme... Hele, oranžová! Počkáme na jinou...hele, zelená! Ještě počkáme... červená. Tu jsme už viděli, tak jedem."

Na monitoru mám modrou kontrolku, která svítí pokud je monitor zapnutý a bliká pokud je monitor vypnutý. Netušení někdo co to znamená? Nejvíce se bojím toho, že pokud monitor vytáhnu ze zásuvky tak nesvítí vůbec!!!