Cerny obraz

Ahoj mam takovy problem pocitac bezi normalne vsechny komponenty bezi ale pri stisknuti power je na monitoru jenom cerna obrazovka a nic neblika

Odpovědi na otázku

Tak asi normálně neběží. Jinak díky za oznáméní, nikoho to nezajímá.

Děkujeme za informaci, naše oddělení ji zařadí ke zpracování.Bližší informace vám sdělí naše Oddělení služeb zákazníkům.

Všechny komponenty běží ale pak stiskneš power o je černo ? Tak to jsi ho právě vypl - dle dotazu vše funguje jak má :)A teď vážně, nešlo by ten dotaz napsat jak člověk ? Je to nový pc, starý, stavěl jsi to ty, jaký je to hw, dělá to najedou, nebo to pc jelo a padlo, jak můžou běžet komponenty, když nic nebliká, i základní deska má alespoň jednu diodu, roztočí to ty ventilátory, nebo se sestane nic ? Dotazu nejsme schopen nic zjistit... Odhaduji, že jsi postavil pc, zapl a kromě roztočení ventilátorů se nic nestane... ale jako to je jen moje věštba. Ale jak dopr.. můžou všechny komponenty běžet, ale přitom nic neblikat ? btw: nezapojil jsi monitor do výstupu z desky místo do grafiky ?

Prendaval jsem grafickou kartu do lepsiho pc tam bezi normalne po zapnuti ale kdyz jsem ji zapojil zpatky do starsiho pc tak po zapnuti se nic nedeje vsechno bezi ale monitor nereaguje, pc je je stary asi 5let

A teď by to chtělo ještě informaci o hardware, hlavně jaká je to karta, jaký je zdroj a taky deska by se hodila...