» Poradna » Notebooky

Černá obrazovka s kurzorem myši

Dobrý den,Mám problém, nelze mi zapnout můj notebook (Asus Zenbook), při spuštění se zobrazí pouze černá obrazovka s kurzorem. Nefunguje ctrl+alt+delete a ani shift+f8 .Předem děkuju za odpověď

Odpovědi na otázku

Použij bootovací medium s Win a zkus PC opravit.

shift s f8? Neznám, používám Start součastně s F8. Ze stavu vypnutého ntb.

Přesně tohle chování dělá i vir. Název virusu je win32/Daonol - trojský kůň. U mě pomohlo přehodit disk do jiného počítače, projet NOD32 (pomáhá i avast), smazat viry, šoupnout zpátky, systém běží, problém vyřešen.