» Poradna » Mobily

Černá obrazovka při zapnutí tabletu

Dobrý den když zapnu tablet naskočí černá obrazovka a tablet se nenaběhne máte nějaké rady atd ?

Odpovědi na otázku

Jo ještě po chvilce naběhne bíla obrazovka s barevnymi pruhy

Tablet jsem nikdy neměl.. nemám.. a nikdy mít nebudu.. Ale občas si vezmu tabletku, když mě bolí hlava.. Doporučuju všeobecně známý Ibalgin..

Tyjo mě se to taky stává je to hrozný co? Bohužel nemám žádné informace

Zapojit do počítače a vše v počítači smazat.Jinak nevím!

Prosím potřebuju poradit já mám tablet acer A kdyz jsem na internetu nebo na obrazovce tak se mi tam objeví půlku černé obrazovky a bliká to prosím potřebují poradit