» Poradna » Web a internet

Centrum.cz a SMTP

Dobrý den,mám následující dotaz. Mám několik účtů (seznam, centrum, gmail), které jsem měl do včerejška všechny přiřazeny na účet outlook, takže všechny emaily se mi stahovaly na outlook účet a z něho jsem mohl i odpovídat (adresou účtu na který email přišel). Na přístup do outlooku nepoužívám aplikaci, ale přistupuji přes internet explorer či edge a www.outlook.com. Bohužel včera se mi podařilo smazat přiřazení účtu na centrum.cz a od té doby ho za boha nemohu dostat zpět. Co jsem zjistil různými pokusy a pročítání fór, pravděpodobným problémem je že v nastavení chci posílat emaily přes smtp.centrum.cz. Velikost e-mailové schránky na centrum.cz mám požadovaných 5GB a moje IP - to nevím co je míněno, ale na internetu jsem na různých strojích a divil bych se, že některý z nich nemá české IP (zkoušel jsem to i přes mobil - Vodafone). Prosím o rady, jak na to. Díky

Odpovědi na otázku

jde o to, že na e-maily z centrum.cz potřebuji odpovídat mailem z centrum.cz

Problem je v tom, ze abys mohl pouzivat Centrumacke SMTP, musis na nej pristupovat pouze z ceske IP adresy. Tedy napriklad z mailove aplikace v pocitaci nebo telefonu, ktere jsou pripojeny k internetu ceskym poskytovatelem.Pokud chces vyuzit propojeni Outlook.com s Centrum.cz, tak ti SMTP nepujde, protoze Outlook.com ma servery umistene v zahranici (nejspise Irsko), takze Centrum si mysli, ze na jeho adresu smtp.centrum.cz pristupuje nejaky pocitac ze zahranici.Nezalezi na tom, odkud pristupujes ty na Outlook.com, problem je v tom, ze ty skripty bezi na serverech Microsoftu v zahranici.Takze tak.

Použij SMTP svého providera.

Naproste nepochopeni funkcionality...On potrebuje, aby mel pouze jednu schranku na Outlook.com, ktera bude pripojena na schranky na Centru a Seznamu. A ze skrze Outlook.com bude odesilat maily z techto pripojenych schranek. Neco jako by si Centrum a Seznam pripojil treba v Thunderbirdu na PC, akorat ze to ma online sluzbu.Jenze k tomu pripojeni do Outlook.com potrebuje pristup na smtp.centrum.cz, coz mu Centrum nedovoli, protoze Outlook.com spousti scripty na zahranicnich serverech.

ano přesně, takže není šance jak to vyřešit ?

Bohuzel to vyresit nepujde. Centrum a Volny maji takto striktne nastavene blokovani neceskych IP adres.To se pise i zde, v casti Server pro odchozi postu http://napoveda.centrum.cz/index.php Kdysi jsem resil stejny problem a dokonce jsem psal i na podporu, kde mi odpovedeli toto:Dobrý den,naše smtp nelze požít při zahraniční IP adrese což nejspíš opravdu bohužel Outlook.com bude využívat. Bohužel nelze pro toto vytvořit vyjímku a je tedy třeba si to buď nastavit dle poskytovatele připojení a nebo by přímo outlook.com mohl mít nějaké vlastní smtp a pak byste nemusel řešit různé poskytovatele na cestách. S tím už je ale třeba se obrátit přímo na podporu outlook.com.S pozdravemMagda ChlupáčováHelpdesk portálu Centrum.cz Takze jsou jen 2 reseni. Bud se spokojis s tim, ze ti Outlook bude pouze stahovat maily z techto schranek, ale odesilat to budes o Outlook schranky aliasem (u odesilatele bude neco jako ZA UZIVATELE xxx@centrum xxx@outlook.com).Nebo druhe - budes pouzivat jenom Outlook a ty stare schranky si na nej jenom presmerujes, kdyby tam nahodou jeste nekdy neco prislo.Vyhodou Outlooku je, ze si muzes vytvorit az deset aliasu uctu, takze si vytvoris treba oficialni email, trema jmeno.prijmeni@outlook.com nebo .cz, pak treba prezdivka@outlook, mail.na.blbosti@outlook a tak dale.Vsechny tyto aliasy budou pridruzene k jedne Outlook schrance (MS uctu) a z kazde z nich muzes libovolne odesilat maily.

Tazatel ovšem tvrdí v dotazu, že mu to předtím šlo, ale že to omylem vymazal...??? Dost dobře nechápu , ale nevadí ..Nepoužívám PC Outlook, i když mám hotmail.com, ALE V ANDROIDU.PROBLEM JE V TOM, ŽE CENTRUM.CZ A CENTRUM.SK NEPODPORUJE MOBILNÍ SMTP (NIKDO NA SVĚTĚ ALE NEVI PROČ , KDYŽ TO OSTATNÍ POSKYTOVAYELÉ UMÍ) Takže se to v mém případě řeší tak, že pokud chci funkční SMTP českého centrum na Slovensku, MUSÍM SE PŘIPOJOVAT PŘES KONKRETNIHO PROVIDERA (NAPŘ OPERATORA V DANÉ ZEMI ). Podrobnosti sdělí pracovník v prodejně tamějšího operátora....příklad pro O2 SK: protokol SMTP: mail.o2active.sk . Každý provider má jinou SMTP cestu. Používám združenou schránku AQUA MAIL PRO ANDROID. Kromě toho GOOGLE SPŘÍSNIL PODPORU VŠECH JEDNOTLIVÝCH SCHRÁNEK NA ÚROVEŇ "OAUTH2" !!!! Na starších schránkách a zařízeních je vše blokováno, musí se do nastavení Google a tam SNÍŽIT PŘÍSNOU KONTROLU......vím, že to není přesně pro Windows, ale princip je stejný a Aldovi přeji trpělivost...🙋🙋

Níže je můj příspěvek, prosím hledej Miroslava že Slovenska.....

Podle mě má "werner" pravdu, jinak se pošta neodešle . Viz můj příspěvek dole, ono se to řadí blbě...omlouvám se , reagují nahoře, odpověď je až dole.....M.

Potřebuješ půjčku? Pokud ano! Kontaktujte společnosti Ocean Finance a Mortgages Limited ® pro malé a velké úvěry. Vyplácíme půjčku ve výši 2% úrokové sazby. Kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: oceanlimiteds@gmail.com nebo nám zavolejte na číslo: 18324815254

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích? Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou.Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného. Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na (winniefredwalter@gmail.com)Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!

Dobrý den. Prosím Vás kdy už dáte dohromady otevíraní e- mailu na počítači s OS Windows Edge. Nemůžu prostě u Vašeho účtu otevřít e-mail v plné verzi. Můžu stále čekat kdy se otevře plná verze ale zbytečně. Vždy jenom čekám a počítač mi nabídne otevření e-mailů jen ve zjednodušené verzi. Já už si myslím že Windows Edge je už tak dlouho v provozu že by pro Vás neměl být problém ,aby se maily otevírali v plné verzi. Ale bohužel nic. A to už nemluvím o Vašem e-mailovém účtu v telefonu. Dříve s Vámi byla radost spolupracovat. Ale nyní, ani nemluvím. Miroslav Korch

Nabízíme soukromé a komerční úvěrové financování pro začínající začínající podniky v preferenční úrokové sazbě 2% ročně. Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte nás prostřednictvím emial: (heinrichsjacks15@gmail.com).Úplná jména: ________________Země: ________________Stát: ___________________Město: _________________Adresa domu / kanceláře: ______Částka půjčky: ____________Měsíční příjem: ________Datum platu: ____________Sdělit:Děkuji.Řízení.

Na začátku nového roku 2019 poskytujeme spolehlivé a garantované úvěrové facility do 72 hodin, což vám umožní pokračovat v podnikání a čelit finančním potížím v roce 2018. Nabídka se pohybuje od 100 000 Kč do 1 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2% za velmi příznivých podmínek. Maximální doba splácení je 240 měsíců. Rychlý a efektivní schvalovací proces s vysokou průchodností schválených aplikací. email: bishopberrysmith@gmail.comDěkuji za důvěru.

Ahoj všichni ,Jsem Marta Miguel tady ve Španělsku, jsem tu, abych se s námi podělilBáječnéTo, co se dnes stalo v mém životě, jsem po tolika letech velmi šťastnýboj o získání půjčky konečně mohu říct anospolečnost společnostiCristina Carlos, majitelka úvěrové společnosti Cristina Carlos, kterádal půjčkuz 200 000,00 dolarů nyní jsem byl schopen likvidovat své účty a dluhypo tolika společnostech, které předstírají, že jsou podvody z věřitelůpůjčky a vzali mipeníze pryč, ale s Bohem po boku jsem mohl věřit a důvěřovatTato žena, která dnes přinesla radost do mého života, do mé rodiny a ke mně.Opravdu si cením tvé úsilí díky mně a Bůh může pokračovatve prospěch vaší společnosti, mohu se teď zastavit a říct svým lidem na celém světěHledáte legitimní úvěrovou společnost, která by vám sloužila?Také když nás Bůh nasměroval k této ženě, kontaktujte ji nyní napřesVáš e-mail nyní ve vašem e-mailu:(ariseandshinehouseofloans@gmail.com) tuto půjčkumohl bys potřebovatBůh vám žehnejNa zdravíMarta Miguel

Jak píšete když chcete SMTP přes mobil tak to musíte udělat tak jak se to povedlo mě. Nejdříve musíte zrušit účet u spol. Centrum. prostě zrušit celý účet. Vypnout, pak zapnout telefon a nainstalovat ho znovu jako nový účet. Mě se tam tímto způsobem podařilo dostat SMTP, ale jsem to kontroloval v nastavení tak to zase nešlo. Tak doporučuji nainstalovat a nekontrolovat. Jinak budete muset opakovat celou proceduru kterou jsem vám napsal v úvodu.

Dobrý denJmenuji se Jakub Novák jsem z české republiky Byl jsem mnohokrát podváděn od té doby, co jsem hledal půjčku, byl jsem podvod 20 000kc, ale snažím se, abych se nikdy nevzdal, než jsem byl šestkrát (5) v nějaké společnosti Použil jsem vždycky mi řekl, abych zaplatil za pojištění, registraci, převod mého úvěru a mnoho dalších, takže jsem se rozhodl, že jsem nikdy požádat o úvěr v mém životě, tak jsem začal plakat, protože peníze, které jsem ztratil, bude mít něco, co mi Potřebuju, tak přísahám, že nebudu žádat o úvěr bez ohledu na stav Ale včera moje žena byla velmi nemocná a nemám žádné peníze na zaplacení nemocničního zákona, takže dobrý přítel z mého přímého mě paní Laura Smith Loan Firma se obávala, že se znovu neobejdu podvod, takže mi dala formulář žádosti o úvěr, který jsem vyplnila před tím, než jsem se velmi bála, protože moje žena je v nemocnici, takže do 30 minut mi bylo řečeno, že půjčka je připravena a dal jsem účet kde budou vklad půjčky, tak jsem byl poplatek zaplatit daňové poplatky z úvěru, ale byl jsem velmi se bojí, protože nechci umřít na hypertenze, protože jsem byl surfování z vysoké potěšení z krve, takže moji bratři a sestry ti, kteří řekli, že neexistuje žádný legitimní úvěr věřitelé jsou blázni mám úvěr 500.000kc bez prodlení jsem úvěr v 45mins, takže jsem se vrátil do nemocnice a zaplatím účty za nemocnici, takže teď chci poradit těm, kteří jsou finančně obtížní kontaktovat paní Lauru Smithovou, protože vás nenechá dolů. Budu rád, když budete kontaktovat paní Lauru Smithovou na následujícím e-mailu: (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) a spočítejte se z tohoto problému, protože zde je řešení vašich problémů v pořádku. tak budu čekat na vás, abyste slyšeli své vlastní svědectví a věřili v Boha a věřte v sebe a nezapomeňte, že žádný stav není trvalý v pořádku.Jakub Novák

prosím mám zablokovaný e-mailuž jméno zdenek.grycheslo mám zapsané "zdenek"prosím o zprovoznění e-mailu

Potřebujete půjčku na lepší život nebo finanční pomoc, půjčky? Nabízíme všechny druhy půjček, pokud vás zajímá více informací (prostřednictvím e-mailu: bj6325221@gmail.com)