» Poradna » Ostatní

Cehrry mc Red vs Blue

Dobrý den, chtěl bych poradit jestli cherry mx Red vs Blue,, hlavně na cs:go a League of Legends

Odpovědi na otázku

ty chceš dát skoro 3000 za klávesnici a nevíš proč ? V tom případě NE ani Red ani Blue.

Se chováš jako správce jeho majetku...nebo jako závistivec. Pro tazatele: Nejdříve něco o spínačích nastuduj. Já mám hnědý, ale na FPS to chce ideálně červený. Hlavní výhoda machanik je, že vydrží a i lze spínače měnit...

tak myslím že když chce koupit tak kvalitní klávesnici tak by si měl přečíst asi nějakou recenzi kterých je po netu hafo a pak si sám udělat názor kterou "potřebuje".Takhle položit dotaz akorát strhne nekonečnou debatu jestli modrý nebo červený. . (naštěstí ani z nadpisu není jasný o co jde... Cehrry je co ?)