CD-R - k vyhození?

Ahoj, chci se zeptat : pokud selze pri vypalovani CD-R tak je k vyhozeni, nebo to lze nejak "prevypalit". Diky

Odpovědi na otázku

vypalování čehokoliv, co nemá na sobě RW ale jen "R" je jednorázové - když se to nepovede, je to na vyhození. Můžeš si z toho udělat tácek pod pivo.

Alebo plašičku na holuby.....

Alebo antiradar.

Slovaci vazne veri tomu blabolu ze CD povesene na zpetnem zrcatku oblbne radar ? no to se pak nedivim, ze slovakum rikaji ze to jsou ukrajinci co nedosli do cech

Ono to nefunguje??? A ja proc mi porad chodej pokuty...

Ne.Ty pokuty chodí proto, že jste někde přejel policajta.

A co když přejede Jezevce? ☺

Nevím když vyloženě selže, ale když je na něm vypálené třeba jen 100 MB, tak se dá použít znova, ale je na něm volných už jen asi 600 MB atd. Píšu o R, tedy nepřepisovatelných. Když selže, tak je asi problém v tom, že je vadné ... a pak je nejlepší ho vyhodit .

Ano i to jde, ale při dnešních cenách za CD-R se tohle už ale nedělá :) Naposledy jsem tohle dělal ještě v dobách kdy CD slevnili na 80 kaček za kus.. :)

ale musíš to od začátku pálit jako multisession, jinak na to nic nepřipálíš Pokud se to sekne při vypalování, tak už to potom mechanika nerozpozná jako vypalovatelné médium a máš smůlu.

Teď už na to nezáleží, ale kupodivu to nebylo nutné pálit jako multisešn. Aspoň Nero to vzalo jako čistý disk (jen s menší kapacitou). Přišel jsem na to náhodně, když jsem tam strčil už použitý disk. Ta původní část už pak nebyla dostupná.

někdo to zjevně takhle pálil jako výchozí. Jinak ale vypalovací SW uzavřel - třeba to Nero - tehdy jsem používal 5.5 s těmi kultovními ikonkami a pak už to použít nešlo.Je teda fakt, že v dobách, kdy člověk s CD-RW mechanikou byl těžký frajer a CD se šetřilo, jsem narazil na pár reklamních CD, na které šlo ještě něco dovypálit

Si děláš srandu, že. Při dnešních cenách CD?

Vyhodit a za 5 Kč vzít jiné.