» Poradna » Programy

Časopis Nejlepší PC rady a návody

Neví někdo, je-li na DVD přiloženém k časopisu Nejlepší PC rady a návody č. 1/2011 kompletní ročník tohoto časopisu za rok 2010 v PDF?

Odpovědi na otázku

mozna je na Ulozto,cz ale musite poradne hledat, traba ja mam skoro vsecky mobility za nekolik let a pak CHipy v PDF (ale ruku na srdce k cemu to vlastne je ? ) to co mam tam klidne muzu nahrat (oni tam jsou taky vicemene vsecky uz urcite ale)

jinak nejlepsi je Computer a Chip

Zdar potrebuju nutně pomoct ,mozna to sem nepatri omlovam se .ale mam problem kdyz jdu na youtube ,tak se mi vypne pc a nebo zamrzne prosím o radu co to muze byt,,mam desku asus evor2.0 procesor athlon 2.9 zdroj aprox 500w ssd 120gb grafika hd570021gb ,ram 4gb ddr3,desku chladím 2 vetraky ,spise se to stava pokud pustim video v hd rozlisení .Díky za rady ,muj napad je preinstalovat win ale nevím .