Canon MP550 netiskne černou

Mám dotaz. Mám tu tiskárnu od Canonu, která z počítače tiskne všechny barvy, jen ne černou. Když dám kopírovat rovnou ze skenu, tak to černou vezme, ale když to chci zkopírovat například z Openoffice, tak ji to nevezme, ale hlásí, že tam barva je. Věděl by někdo, co s tím?

Odpovědi na otázku

A od čeho jsou servisy? - asi proto aby to "ferdové mravenci" dělali sami !!!

Kopíruje se to barevně, takže se černá seskládá. Pokud se tiskne jen z černé pigmentové cartridge, tak to nefunguje.Vytiskni zkušební stránku, tam to uvidíš.