» Poradna » Ostatní

Call of Duty 4 Modern Warfare Multiplayer

Nějaký hráč cod4mw mp co by mi pomohl ? Mel jsem pc, na kterem jsem hral cod, ted mam novy pc a to cod jsem si hodil na flashku, kterou kdyz vlozim do noveho pc a zpustim cod, tak mi to nepise toto: "An error ocurred while reading the stats data. Your stat have been reset.".(vim co znamena preklad ale nechapu proc?) Jde mi o ty skiny a servery co jsem tam mel. Chci je zpatky, ale nevim jak to udelat. Navody na YT nefungovaly.

Odpovědi na otázku

Tak skiny a staty si nemal asi v hlavnej zložke s hrou ale načítavalo to s inakade napríklad dokumentov, preto ti to najskôr už nejde. Ak si ale nemyslím správne možno sa tie súbory nejako poškodili pri premiestňovaní.

Soubory se stats se nachází ve složce s hrou, v tom by problém být neměl. Staty se sami resetnou pokud při instalaci zadáš jiný cd klíč. Ale pokud jsi to jen zkopíroval na flash disk, může být problém v tom. Nebylo by lepší hru nainstalovat a následně si zkopírovat celou složku players?

No to codko sem stahoval, nekupoval

S ukradeným softwarem Vám tu nikdo radit nebude, takže nashle.

Nemas fb ? Mohli bysme lépe komunikovat a psolat screeny.

A tak já věřím, že má staženou instalaci a vkládá do ní legálně zakoupený cd klíč. Jestli máš zájem napiš mi na mail Hopik120@gamepark.cz

Smas si config...