» Poradna » Programy

C++ tridici cyklus

Je možnost nějak udělat aby se setřídilo finish a podle něho ID ?finis ID8 27 76 85 64 33 42 51 1int main(){ int Finis[8] = {1, 8, 4, 3, 2, 5, 7, 6}; int ID[8] = {1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8}; int x =0; for (int i = 0; i < 8; i++) { int mim = i; for (int j = i+1; j < 8; j++) { if (Finis[j] > Finis[mim]) { mim = j; } } int aux = Finis[mim]; Finis[mim] = Finis[i]; Finis[i] = aux; cout << Finis[i] << endl; }return 0;}

Odpovědi na otázku

Co myslíš tím podle něho?

By sis zasloužil pohlavek za ten třídící algoritmus.Jinak asi chceš tohle:int aux = Finis[mim];Finis[mim] = Finis[i];Finis[i] = aux;aux = ID[mim];ID[mim] = ID[i];ID[i] = aux;cout << Finis[i] << endl;

Ano zasloužím, kdy by jste viděli můj program do kterého to chci dát :D Ale programování dělám jenom kvůli škole. :D

programování je vopruz..... nesnášim programování ať žijou ekonomové a právníci .. to je jediná pořádná VŠ vostatní sou ......

Neboj, ty ho stejně na učňáku mít nebudeš.