» Poradna » Ostatní

Bytecoin

Chci založit měnu Bytecoin a stát se miliardářem. Investuju do toho pár tisíc a za pár let mám vystaráno. Potřebuju někoho, kdo do toho půjde se mnou. Nabízím 1% firmy za správu serverů. Jdete do toho? Investoval bych do Bitcoinu, ale v tom už nevidím potenciál růstu. Nebude trvat dlouho a bude bezcenný.

Odpovědi na otázku

To existuje??? Já jsem si to vymyslel No tak asi se to bude jmenovat kiloBytecoin

Tak si nějakou měnu založ, nic ti nebrání a vůbec nikoho k tomu nepotřebuješ.. Nebo si snad myslíš, že to někdo udělá za tebe a bude podporovat takovou vyžírku co si vymyslela jen jméno? Nebuď naivní.

Já nic zakládat nechci. Chtěl jsem poukázat na to, jak mi celý ten Bitcoin přijde stupidní.

Tobě možná, těm znalejším nikoli..

Tím myslíš sebe? A co ti na coinech připadá nestupidního? Má pravdu, jsou stupidní.

Ne, tím myslím absolutně všechny co je používají.. Jasně, stupidní.. Opět debilní kecy které si ani neumíš dokázat.. Že se na to trollování nevysereš.;)

No jasně, stupidní idioti používaí coiny a proto nejsou stupidní? Dokazovat máš něco ty, jak ti můžu dokázat, že je něco k ničemu? Ty máš dokázat, že to něco je k něčemu. Je to tak akrorát k blbnutí tupách vypatlaných stupidních idiotů. Ale tak jooo, klidně ať se vyblbnou na coinech, je jedno jestli paří hry nebo převádějí coiny sem a tam a topí si při těžení.

Pokud má něco hodnotu, bežně se s tím obchoduje a je to zcela anonymní tak ano, k něčemu to je, ať už se ti to líbí či ne. Kdyby to bylo k ničemu, asi to nemá takovou hodnotu, že? Já nic dokazovat nemusím, trh mluví za všechno a jeden troll bez špetky rozumu s tím absolutně nic nenadělá.

No hodnotu to má, páč si ty a podobní myslí, že to hodnotu má. Anonymní to není. A už vůbec nechápu tu šaškárnu s tím generováním, to mohl vymyslet jedině zabržděnec a pobůchanec.

Takže jsi konečně dospěl k tomu, že to k něčemu je, když to hodnotu má.. A jestli si myslíš, že jsou běžné měny stále kryté zlatem, jsi hlupák.

Jenže tu hodnotu to má pro takové jako jsi ty, ne pro mě. Já nejsem takovej tupec, abych si myslel, že nic má nějakou hodnotu. Já nevím jestli jsou běžné měny kryté zlatem, ani mě to nezajímá, za běžnými měnami stojí státy a rozhodně k nim mám důvěru a cenu opravdu mají, zato za coiny stojí jen tlupa pobůchanců a zabržděnců.

Kdybys mel i jeden blbej BitCoin, tak to ma hodnotu i pro tebe.. Za klasickyma menama stoji staty? A k cemu ti to je? Absolutne k nicemu, viz propad koruny.. Ty jsi vazne hlupak.. Horsi na tom je, ze si to ani nepriznas.;)

No a? Propad koruny? Tomu říkáš propad koruny? Ty to vztahuješ na nesmysly. Ano, kdybych byl Hit*ler, byly 30. léta nebo kolikátá, měl tu moc a měl tu jeho dementní knihu, kterou hromadě lidí vnutil, taky by to pro mě byla hodnota, pokud bych měl tunu heroinu dělal distributora desetitisícům zdrogovanejch zlodějů, taky by to byla pro mě hodnota, jenže ty hodnoty jsou sračkové hodnoty, s tajkovýma hodnotama si vytři zadek, pro mě jsou hodnoty opravdové hodnoty! to ty asi nechápeš! Coiny jsou zlo! Pro mě jsou coinisti odpad, stejně jako třeba chlápek s tunou heroinu.

No a co? Proč se nepřiživit na sračkách společnosti? Tady jde všude o prachy. A zákony si s tímto financováním nevědí rady..:)

Celkem mě to zajímá ozvi se

Znám větší hodnoty, než bohatství. Proto mi až tolik na penězích nezáleží a ani jich ke spokojenému životu zdaleka tolik nepotřebují.

Těmi "většími hodnotami" je ale jistě také bohatství. Bohatství totiž nejsou jen peníze.

Jenže Vy píšete o penězích. Nebo jste snad měl na mysli miliardáře něčeho jiného?

TEd koukam na ten pekny pad cen coinu .https://btc-e.com/exchange/btc_usdza pouhy 1den obrovske skoky:z 954,899 - 551 USD .To bavi nekoho do takoveho rizika investovat??Ta mena muze klidne spadnout z 1000USD na 1 klidne i za 2hodiny.STejne je to i u dalsich coinu :LTC,..apod,...

V každé investici je nějaké riziko. Otázkou je, jestli jsi ochotný ho podstoupit.

To je sice pravda,ale u zadne neni az takove riziko.

Takže jsem měl pravdu, že za chvilku bude bezcenný...http://www.novinky.cz/ekonomika/322474-kurz-bit... A údajně je to měna, kterou nemůže nikdo ovlivňovat, ani vlády...cha cha...

Ovlivňuje ji Kina (Made in P.R. C = People's Republic of China). Čili je to jasný co se s ní stane vlastně už to začalo.

Asi tam potencial byl,kdyby si investoval těch pár tisíc do BTC (v roce 2013 1BTC =50 usd) tak dnes 1BTC= 9727 usd To je 200 x víc :D :D Jeden tisíc kč v roce 2013 Je 200000 kč dnes.

Zajímavé čtení, dnes v 2018

Vsadím se, že Marek je jeden z těch, co si BTC koupili v prosinci 2017, ideálně na hypo