Bude sestava fungova?

Odpovědi na otázku

Dej to sem ještě aspoň dvakrát.http://www.zive.cz/poradna/nova-sestava---bu...

Cituji: "...Jako HTPC a na surfování to snad stačit bude?..." a o kousek dál: "...A hry nemusím..." Nakonec z toho intelektuálně nesmělého jedince vyleze, že to na ty zapařenosti chce, z toho důvodu tam furt chce cpát nesmyslně zdroj, když už ve skříni zdroj je a už jsem tomu jedinci naznačil, že více než dostačuje. Výmluvy na SSD může uvěřit jen někdo na podobné intelektuální úrovni jako je on.Na tak hloupého jedince opravdu nemám čas.

Hezké, jeden blb dá několik postů na sestavu a další, větší megaBLB mu radí! A nakonec to skončí na použitým HW z Aukra.

Jak může být někdo tak brutálně hloupej..???Neustále se tu houf idiotů ptá, jestli jeho vyvolená sestava bude fungovat.. ???A to věřím, že až si nakoupí všechny ty "věcičky", nechá si ten komp postavit třeba v czc.cz, stejně se nakonec toho technika zeptá: "Bude sestava fungovat????????"..