BSOD po výměně zdroje

Zdravím všechny,poprosil bych o radu. Po shoření zdroje v PC jsem vyměnil, zkouším nabootovat, ale u Windows bootovací obrazovky se zobrazí BSOD a jedem celý odznova. Zkoušel sem opravit systém přes průvodce, nic.. Píše to chybu u integrity systémových souborů a nelze opravit...Zkusil sem změnit nastavení SATA řadiče, jak sem se dočetl tady na netu... Nabootovat v nouzovým režimu taky nelze, zastaví se u souboru classpnp.sys. Nevíte někdo co s tím?P.S. vzpomínám, že sem potřeboval vytáhnout nějáký data, tak sem disk dal do jiného PC, pokud to může mít nějáký vliv.Díky předem za odpovědi

Odpovědi na otázku

To zni jako poskozeny disk, nevim jestli jsem te pochopil dobre, ale pokud mas moznost vytahnout disk a dat jej do jineho pc - tak to proved, zachran data co se daji a spust kontrolu toho disku - treba SMART.Pak, jestli pujde pouzit, tak reinstal win.

Data sem z nej uz vytahl, ale je to divny. :(

Tak ho ještě v tom jiném PC otestuj, zda funguje jak má.

V jinem PC z nej de normalne nabootovat. Zkusil sem si vytahnout baterku ze zakladovky, nastavit v BIOSu vse znova, taky nic.

Kabely jsou OK?Ten disk v tom PC byl a šlo z něj bootovat nebo je z jiného? Možná jsi bootováním v jiném PC narušil zavaděč. Zkus nabootovat z instalačního DVD/USB k windows a dej opravu spouštění. Někdy to pomůže.

Nad tim zavadecem sem taky premyslel, jen sem to jeste chtel zkusit nechat jako posledni moznost, protoze budu muset vyhrabat DVDcko. Diky za rady, ozvu se s vysledkem.

Aha, jestli s ním bootovals v jiném PC, tak to byl dost hloupý nápad. Systém ti tam natahal ovladače pro HW toho jiného PC a s nimi to už nenabootuje ve tvém PC. V tom druhém PC jsi to měl připojit jako druhý disk a jen provést kontrolu chyb a ne z něho bootovat. Teď už můžeš disk akorát zformátovat a zkusit novou instalaci.

Když shoří zdroj, občas s sebou vezme něco dalšího - desku, paměti, disk. Podobně by se mohla chovat nakopnutá deska, CPU nebo paměť.Taky by se to mohlo podobně chovat, kdyby ten nový zdroj byl vadný a sestavu neutáhl.Pro začátek bych zkusil memtest86.

A taky zkusit nějaké live distro linuxu. Je možné, že zdroj vzal se sebou řadič HDD na MB.

Tak po nabootovani Ubuntu z flashky muzu normalne prochazet soubory a pracovat s diskem.Abych rekl pravdu, zacinam z toho mit uz trosku nervy

Tak su poskodene systemove subory. Tu je diskusia s riesenim https://www.chrisnewland.com/solved-windows-7-hang-on-...

Dik. Budu muset z toho UEFI ne - biosu prepnout na normalni a nekde to tam pohledat.

Tak se hlasim s prvnima vysledkama.. Oprava z DVD nepomohla, memtest86 dokoncen bez chyb.. jeste vytvarim bootovaci flashku Linuxu a uvidime, jestli neco najde