» Poradna » Notebooky

BSoD a vypínání notebooku

Ahoj, neustále se mi vypíná sám od sebe počítač a taky se vyskytuje velmi často BSoD. Windows jsem už dvakrát reinstalovala a stále se vyskytuje ten samý problém.

Odpovědi na otázku

Při zapnutí PC mačkat F8, v nabídce zvolit "Zakázat automatický restart při selhání"..Pak vyfotit BSOD a uploadovat...Je to jen první fáze.

Ahoj, už jsem to zakázala. Takže teď akorát vyfotit BSoD až se to zase stane?

Tak to nepomohlo. Zase se vypl a dela to ted to, ze se pokouší sam zapnout ale nezapne. Zapne se kontrolka, zahuci a vypne se a takhle několikrát a dokola.

Pokud nepomůže ani Recoverry z výroby, viděl bych to na servis

Dobře, zajdu do servisu, recoverry z výroby nepomohl. Každopádně děkuji :)

Jj, to je na jistotu hardwarový problém. Snad to servis vyřeší.