» Poradna » Web a internet

Brutální zpomalení internetu

Zdravím všechny, mám takový menší problém. Ještě před týdnem jsem chytal internet rychlostí zhruba 60 mb za sekundu, internet byl tedy rychlý, bez problémů jsem hrál hry a sledoval videa ve 4K. Od pondělí se ale něco změnilo, internet brutálně zpomalil, videa se mi sekají i v minimální kvalitě, internetové stránky se načítají celé minuty a hraní multiplayer her je leda snem. Čekal jsem že se to zlepší, ale nic se nezměnilo a internet je pořád stejně pomalý. Nevíte co s tím? Internet chytám přes wifi anténu.

Odpovědi na otázku

Nejsi treba za nejakou zdi (sousedni pokoj atd) to ma vliv je lepsi byt co nejbliz zdroji pak sou straty maly

Ano, zdroj je ve vedlejším pokoji.

Jo, a před týdnem za tou zdí nebyl, protože ji postavil včera

uplě stejný problém, přes týden a nevím co s tím..ze dne na den