» Poradna » Notebooky

Bojím se o svůj počítač.

Dobrý den :) Už dlouho jsem chtěl provést v mém počítači tovární nastavení, jenže se bojím že mi to pohorší počítač, nebo se mi vůbec nerozjede. K opravářovi to dávat nechci, jelikož mi to dělal asi 8 měsíců nazpátek a chtěl za to 300,- což mi přijde dost na to, že jen půjde do nastavení, 3x klikne a dodělá se to samo. Prosím o radu! :)

Odpovědi na otázku

Bože, to je zase dotaz. Titulek jak od *** a popis o ničem. Když se ti nechce dávat 300,- za 3 kliknutí, tak si 3x klikni sám!

Když něco neumím, nebo si v tom nejsem jistý, tak si službu zaplatím. Ale hošánci to chtějí ihned a zadarmo a bez jakékoliv námahy, ať fyzické, nebo, nedejbože, dokonce i intelektuální.

Budete to mať zadarmo a ešte s adrenalínom, čo viac chcete?

Co kdyz je to kardiak?Zajimalo by me, proc to davat do tovarniho nastaveni.Znam par pripadu, kteri provadeji reinstal nekolikrat do roka dobrovolne, pry je pak system rychlejsi ... Kdyz se bude instalovat kdejaka kravina stylem "next, next, next, finish", tak bych jim to i veril.

Těch 300 ale nebylo za klikání.

"Klikání" je za korunu, zbytek za to, kam "kliknout".

O svuj pocitac se bojite opravnene. Spravovat ho sam neumite, za servis nejste ochoten zaplatit. Na Vasem miste bych se taky bal, protoze s timhle pristupem se provoz PC muze dost prodrazit.Normalnim resenim je samozrejme ten servis. Taky by dost pomohlo naucit se pouzivat pocitac tak, aby nevyzadoval co par mesicu zasah odbornika. Neni to tak tezke. (Pokud totiz system neznici uzivatel, neni duvod k tovarnimu nastaveni, reinstalaci apod.)

Servis je nejaký lacný, za 10€ si mal účtovať obhliadku mašiny z exteriéru, za ďalších 10€ po spustení mašiny a 50€ za preinštaláciu. Suma-sumárum 70-éčiek. Však zarábaš alebo dostávaš dôchodok. Máte Bureša, nech požčia, šak kradne beztrestne ako každý zmrd eštébák.

Já být tebou, tak ten počítač bych raději nezapínal.

To je správné, že se bojíš. Boj se dál a boj se víc.

Pokud mas win 10 tak je mozny ze se obnoveni ani nepovede. Byt tebou zalohuju data a udelam cistou instalaci. To lze i zdarma 😉

Dnes to vypadá na hromadný útěk chovanců ze zájezdového autobusu při povolené zastávce na močení mimo vozidlo.Jinak si to neumím vysvětlit.

Skvěle napsáno, naprostý souhlas.

Takže se bojíš, že to poděláš, což je pravděpodobné, neb tomu evidentně nerozumíš.Na základě čeho se domníváš, že si servisák ty 3 stovky nezaslouží a že to je jen pár kliknutí? Ono nahození zpět vykloubeného ramene je taky jen chytnutí a cuknutí, ale když to bude zkoušet amatér, tak dopadneš pěkně blbě a strávíš pak "krásný" pobyt v nemocnici, jen proto, žes nechtěl jít k doktorovi a zaplatit stovku na pohotovosti.Tohle je stejné - poděláš to a nakonec to budeš muset servisákovi dát stejně, ale zabere mu to víc času, protože to zprasíš. A taky třeba navrch vlastní blbostí přijdeš o data...Takže neblbni a dej to někomu, kdo tomu rozumí. Myslím, že bys taky nechtěl, aby ti zkažený zub vrtal zadarmo kamarád, který si o tom něco přečetl na netu.