Bluray přehrávač nebo notebook ?

Bluray přehrávač nebo notebook ? ve smyslu jestli nahradí notebook, nebo ultrabook stolní bluray přehrávač. jestli to má někdo místo přehrávače notebook s výstupem HDMI a je to stejné přes PowerDVD 12, třeba.

Odpovědi na otázku

Ano, ten smajlík byl opravdu potřeba, že?Stejně lze přistoupit k tomuto nesmyslnému a nelogickému dotazu...

Zamysli se znova, a opět si v duchu polož tu otázku. Pak to zde zamkni ať nejsou zmatky.

HiFi věž nebo auto s rádiem ? ve smyslu jestli nahradí auto s rádiem, nebo sporťák s rádiem normální HiFi věž. jestli to má někdo místo HiFi věže v obýváku auto s rádiem, třeba.

prostě všemu nemůžu rozumět. Takže přehrávač je kvalitnější ? jde mi o kvalitu obrazu na zobrazovací jednotce, nikoliv o funkce na přijímači. Jestliže obraz na počítači je OK, tedy na LCD monitoru, tak proč by nemohl být stejně dobrý na LCD TV ?

Nejde o to, že by přehrávač měl lepší obraz. Jde o to, že používat univerzální zařízení pouze jako přehrávač je ekonomický nesmysl jako používat na přehrávání hudby celé auto.

Kvalita zobrazení záleží na použité GPU, ale ani ta nemá některé HW čipy jako Blu-Ray, zvuk musí řešit kvalitní zvukovka pro kino sound. Ovšem to dožene zobrazovadlo, dnes asi lepším řešením je to PC zařízení. Pokud chceš naprostý komfort jako Japonci, pak vol BR rekordér do sestavy domácího kina, s mechnikou i pro BD-RE XL 128 GB média a budeš v pohodě. Vše poběží hladce bez tvého zásahu.

Tak jinak. Bluray 3D přehrávač za 2.500.- kc, nebo koupit notebook i bluray 3D přehrávač. jestli pak neni zbytečné kupovat ten přehrávač..... Neptá se milionář

No to ti doporučím jen ten NB a video posílej na zobrazovadlo rovnou z hadru. Určitě to bude i lepší než levný přehrávač a lze to používat i jinak. Tím je problém vyřešen. Jen špičkové přehrávače dají kvalitní výstup pro domácí kino.

Pokud někdo dodá k "dotazu" přiblblého smajlíka, pak je mi zcela jasné, že se pouze hloupě nudí a "vymyslel" si "zábavu".Formulujte laskavě dotaz logicky a smysluplně!Pozn.: Pokud funguje přehrávač, pak kupovat jako "náhradu" notebook je naprostý nesmysl.

to neni z nudy Jestli není ta koupě přehrávače zbytečná, když se koupí notebook s HDMI výstupem. to je vše.

Kup jen ten NB, média asi stejně nechceš cvakat, nemám pravdu, no a na MP4 či MKV ti stačí jen NB max. ještě externí hadr. Tečka, uzavřeno. Další tečka, tečka na druhou, tečka ... .

Pozor, další rozvinutí by mohlo být: "A je ten notebook opravdu, ale opravdu, ale opravdu NUTNÝ?!"

spíše, je ms blbec ale opravdu blbec, je to tutovka ?

No ale jestli ti jde o prehravani normalnich BD. Tak kup stolni prehravac a smitec. Nedavno jsem koupil Samsunga v akci za smesnych 1000kč. Obraz super a zvuk oklepava omitky. Pokud nemas doma high end aparaturu tak rozdil mezi BD za 1000, nebo 10000 nebo ntb nepoznas. Co ale poznas, je rozdil mezi plnym BD a osekanym mkv.

Nechápu proč je tu tolik debilů, kteří autora za otázku kritizují. Jste ignoranti a hlupáci. (nebo čuráci?) a také přidávám ať máte radost ze života.Řešil jsem něco podobného.Koupil jsem OLED tv LG C9 k tomu 5.1 reprosoustavu JBL 280 a AV Receiver Denon za nějakých 18 tisíc. Pak jsem řešil, zda ještě koupit BR přehrávač nebo propojit noťas s tv. Starší blu-ray přehrávač, který jsem měl ke staré televizi mi rozhodně nepřehrál všechny formáty filmů. takže jsem to měl přes HDMI propojil noťas s TV a k noťasu jsem měl připojen HDD s filmama a takto jsem to realizoval. Nechápu proč tu některé vemeno tvrdilo, že noťas musí mít dobrou grafiku a zvukovku...samozřejmě noťas může mít zvukovku jakou chce, a vždy záleží na aparatuře, kterou u tv člověk použije, nevím, proč by s tím zvukovka v noťasu měla mít cokoliv společného, to samé grafika. O to se snad stará televize....Takže jo, jde to takto realizovat. Samozřejmě pokud sleduju filmy v plnokrevným blu-ray, tak je na zvážení zakoupit přímo přehrávač, protože stahovat na disk filmy s velikostí 50GB apod. není to pravé ořechové (zvlášť při pomalejším internetu) a je lepší si koupit placku přímo s filmem.