Bluetooth headset se zobrazuje jako sluchátka

Zdravím,mám malý problém s bluetooth sluchátky/headsetem QY7. Rád bych ho používal k hovorům přes skype. Bohužel se v PC zobrazuje pouse jako sluchátka (v mobilu se zobrazí normálně jako headset a jde s ním volat), takže v nastavení zvuků se nezobrazuje jako zařízení pro záznam.Netuší někdo, jak W10 přinutit, aby se zobrazoval jako headset a šlo s ním volat?

Odpovědi na otázku

Jestli nějaký existují a jsou potřeba, máš tam k tomu drivery?

drivery k čemu?(zkoušel jsem vyhledat a aktualizovat pro bluetooth, ale píše to, že jsou aktuální) Ovladače pro samotný headset jsem na internetu nenašel.zařízení normálně vyhledám a spáruju. Jako sluchátka taky funguje v pohodě. Ale prostě se nezobrazí v záznamových zařízeních... To stejný teď zkouším s Xiaomi Mini Speaker, s kterým jde na mobilu taky v pohodě volat, ale s PC funguje pouze jako reproduktor