» Poradna » Windows (a jiné OS)

Bluescreen ! Prosím pomoc :)

Dnes po škole jsem zapl PC a najednou mi tam vyskočil bluescreen. Po opětovném nastartování systému mi tam vyjelo tohle : Podpis problému: Název události problému: BlueScreen Verze operačního systému: 6.1.7600.2.0.0.256.48 ID národního prostředí: 1029Soubory, které popisují problém: C:\Windows\Minidump\091714-38390-01.dmp C:\Users\RUDOLFIXIS\AppData\Local\Temp\WER-82968-0.sysdata.xmlNevíte co by to mohlo způsobovat ? Díky za pomoc :)

Odpovědi na otázku

nejdřív prohlídni ten minidumphttp://download.cnet.com/BlueScreenView/3000-2094_...

Jenomže než já to stihnu stáhnout, tak mi to zase hned hodí bluescreen :(

tak nastartuj do nouzového režimu nebo disk připoj jinde a dump si stáhni

Neinstaloval jsi nějaký program/hru, popřípadě nestahoval jsi nějaké soubory z neprověřených stránek? Jestli sis nenatahal do pc nějaký virus..