» Poradna » Windows (a jiné OS)

Blbnou instalace programů ve Win7 Ultimate

Zdravím,mám takový divný problém, nechápu to ale dneska jsem si nainstaloval Win7 Ultimate a když si chci doinstalovat nějaký soft jako TC, Rar, Essential a další malé prográmky, nejde to nainstalovat. Lépe řečeno, instalace proběhne, ale na plochu se dostane instalace, nebo rozbalený adresář a nabídne to ihned poté instalaci znovu a když dám dále, tak to nabídne přepis toho co už je rozbaleno na té ploše :)) Totální blázinec.No ale třeba MS Office nainstalovat šly, Mozilla, Skype také.Nevíte přesně o co jde? :) Díky za každou radu

Odpovědi na otázku

Předpokládám, že ty Windows 7 Ultimate, jsi nekoupil za 6 000 Kč, ale stáhnul z uloz.to nebo torrentů, viď?

A co je vám do toho, tazatel se na něco ptá, tak mu buď odpovězte nebo jeho dotaz ignorujte. Stará známá historická pravda je, že ti co nejvíc kážou o morálce s ní mívají největší problémy. Jinými slovy - zloděj křičí chyťte zloděje.

Vždyť odpovídá... prostě nemá ty Windows úplně ok.. to se u stažených prostě stává. Ať využije zadarmo podporu toho od koho to stáhl

Povídačky o zavirovaných pirátských instalacích Windows kolovaly už za Jiříka z Poděbrad, zkus nějakou originálnější pohádku.

přesně, z ulozto i torentů jsem za posledních několik let stáhl snad tucet instalaček windows a s žádnou nebyl nikdy problém

Obcas se nejaka "vesela" verze najde, ale je to spis vyjimka..

Chova se Vam to dost prapodivne, mohl byste idealne u nejakeho programku zdarma, ktery Vam toto dela detailne popsat, jak postupujete:1. Odkaz na programek, pokud je zdarma a je to legalni.2. Kam jej ulozite.3. Jak spustite instalaci.4. Na co jste behem instalace dotazovan a jake odpovedi potvrzujete.5. Objevi se pri dokonceni instalace nejaka chyba, napriklad: "Tento program zrejme nebyl nainstalovan spravne, prejete si pustit instalaci znovu"?6. V Ovladacich panelech v seznamu Programy a funkce se nove nainstalovane programy objevuji?

Děkuji za odpověď. Bohužel nejsem momentálně u svého PC. Jakmile budu na svém PC doma, podívám se na to a popíšu. Zkusím instalaci nějakého malého free prográmku a zkusím popsat celý problém. Jediné co teď s určitostí můžu potvrdit je fakt, že když si stáhnu nějaký free program zazipovaný, uvnitř zip je instalační .exe + dva soubory vždy stejně pojmenované s koncovkou .bin a už mi to přišlo divné u více free prográmků.

Takhle se projevují cracklé Windows. (špatně cracklé).

rofl

Ty Windows si kup a budeš mít po starostech......a stačí Home Premium, i když se to zdejší skvadře zlodějů líbit nebude.....já vím, když krást tak to nejlepší.

Problém je v kradených Windows. Kup si originál licenci.

No tak trošku přitvrdím....Windowsy jsem necracknul, pouze stáhl verzi z official stránek Microsoftu a jsou ještě ve zkušební době 30ti dní ?? Co teď ? Stejný problém?

A kdyby ten problém byl celý kvůli licenci a jak tady všichni tvrdíte, tak mi nejde nainstalovat Moziila, Skype, MS Office, ne? Jsem pouhý uživatel a amatér, ale jdu na to selským rozumem.

Ze stránek Microsoftu lze stáhnout pouze anglické Windows 7 Enterprise se zkušební dobou 90 dnů.Jaký byl hash a název toho iso?SHA1: 900617eec78392dd800762532ae0873c938821e1 cs_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_618540.isoPokud ne výše uvedené, tak nás akorát vodíš za nos.

po prihlaseni si muzes stahnout jakekoli iso i ultimate , seznam linku najdes ale kdekoli na google nejsou to zadne hackerske stranky treba tady muzes si overit i ty tvoje sha1 hashehttp://www.mydigitallife.info/official-windows-7-sp1-is...

Nevím o co Vám stále jde, pane? Rýpat asi a dokazovat okolí, jaký jste jedinečný.1. není to 90 dnů, ale 30 dnů, resp. ULTIMATE co mám v ENG.2. čeština se u Ultimate stáhne aktualizacema,3. jsem amatér, napište co chcete přesně, pošlu to až budu doma na svém PC, stáhl mi Ultimate ITák z práce a vypálil ISO na DVD, není tam jenom Enterprise, sjížděli jsme to spolu a kvůli té češtiny mi to doporučil on. .... aaaaa ztráta času tady a nervů, fakt .....

Tak si stáhni a nainstaluj ty, na které máš licenci. Taky jsem se Ti nevloupal do garáže a nejezdím Ti tvým autem.30 dnů znamená instalaci bez klíče.Když už instaluješ Windows v rozporu s licencí, tak aspoň tak, aby fungoval.Zkus nejdříve otestovat paměti memtestem86+, pak zatížit počítač přes Orthos a Furmark. Nemáme tu křišťálovou kouli, abychom ti poradili, jakou máš sestavu a kde je chyba, když jsi tu detailně nerozepsal svoji sestavu.

Děkuji, konečně něco pozitivního...NTBK TOSHIBA TECRA M11, původně koupeno s OEM Win7, ale po nějaké době mi kvůli nějakému viru spadl celý systém a kamarád poradil UBUNTU bez nervů. Win7 původně v roce 2011 jely fantasticky rychle, vše OK, takže tady se domnívám, že v sestavě chybka nebude.

Jaká je to konfigurace? Bude tam nějaký kód (brat doslova) „i3-750M-BFLMPSVZ-2048-NV“.Intel Inf jsi nainstaloval? Jinak jak jsem psal níže - memtest a potom zahořet.

*nebrat doslova

Až u toho PC budu, tak napíšu. Zatím děkuji.

stiahni si iné ISO, možno si zle vypálil, alebo si nesformátoval particiu.... Ak len skúšaš, vieš to preinštalovať. Nechceš skúsiť W7 home basic? Sú zaujímavé

Pritvrzovat netreba. Ale je vhodne nelhat(!) a zkusit se misto toho trochu zamyslet nad radami.

Záleží snad na tom, jaký typ systému jsem si stáhl a k čemu to mám?Já standardně užívám doma jenom pro browsdání a nějaké editace a skyping UBUNTU.Jelikož mám jednu bokovku - zakázku, kde potřebuji použít soft pod Microsoft a nejde mi emulace v LINUXECH a prostě kvůli čemusi bla bla bla, nevím, tak jsem to chtěl do 3 týdnů stihnout přes ty free verze a stáhl si Windows Ultimate (to proč Ultimate, už jsem tu vysvětloval, nepodstatné) . No a ptám se jako slušný člověk a dostávám odpovědi jako vývrženec a podvodník ... No ale asi vidím, že na to nemám nervy a koupím si original windows home edi. a budu používat i na běžné používání doma....ale nevyhovuje mi to kvůli bezpečnosti, soukromí atd...nevěřím tomu...

Když už, tak:http://www.microsoft.com/en-us/evalcenter/evaluate... Windows 7 Enterprise jdou taky počeštit.

Takže mám zkusit WIN8.1 ? Testovací verze na 90 dnů. Ten soft co mám od firmy, které zakázku budu dělat nevím, jestli rozjedu na 8.1, co když ne? ..

To neznate nikoho, kdo ma poradnou instalacku Win7? ;o)... A proc byste nerozjel?!

Aha Microsoft má fintu v tom, že mě odkazují místo WIN7 na WIN8.1 .. chytrý marketingový tah.

https://a248.e.akamai.net/client.akamai.com/install... A nabídne to tohle iso:7600.16385.090713-1255_x64fre_enterprise_en-us_EVAL_Eval_Enterprise-GRMCENXEVAL_EN_DVD

Instalační - nikoliv aktivační (!) klíč je33PXH-7Y6KF-2VJC9-XBBR8-HVTHH

Dokud to nema vliv na funkci (rostlinare), tak na tom technicky nezalezi. Ale jakmile se deji divne veci, je treba vyloucit mozne priciny. Nejde o moral, jde o to, aby to fungovalo.

A všem sklapne kteří tvrdili, že to kradl. Hned urážet lidi to vám jde. Smutné.

^^ instaloval jsem už stovky pc z originálních instalaček, jak OEM, tak VL, ale nikdy se mi nic podobného nestalo.Zavolej do MS a řekni jim, že sis od nich koupil produkt a ať ti pošlou nové DVD.

Mám Windiows 7, koupené koncem roku 2014, v lednu nově instalované na nový PC. PO instalaci Skype běželo cca 14 dnů, teď po otevření Skype se po cca půl minutě objeví nápis: "Program přestal pracovat." a Skype zavře. Poraďte, jsem bezradný.Pro úplnost instalaci W7 jsem koupil na webu Lecvný software.