» Poradna » Mobily

BlackBerry passport

Dobrý den. Potřeboval bych nový telefon. Spolehlivý a rychlý. Došel jsem k závěru, že nejlepší volbou by byl BlackBerry Passport. A teď se chci zeptat. Má smysl kupovat tento telefon, když oproti dnešním vlajkovým lodím ztrácí, co se do výkonu týče, nebo to vyvažuje optimalizaci systému? Jak dlouho bude ještě tento telefon výrobcem podporován? A jak dobře fungují aplikace z androidu na BB OS?Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

BlackBerry passport je hlavne velky - prakticky ctvercovy telefon. System je skvely, ale bez napojeni na nejakou firmu z nej budes vyuzivat 40% moznosti. Hlavni problem je, ze OS je sice vyborny, ale podpora aplikaci je uz dnes spatna. Aplikace z Androidu funguji (nektere), ale idealne rozhodne ne.Jako dlouhodoby majitel nekolika BlackBerry (momentalne Classic, coz je mensi verze Passportu) ti ho doporucit nemuzu, pokud uz na BB nejsi zvykly. Vykonove neztraci nic, ale pravdepodobne nebudes spokojeny s tim, ze aplikace, ktere bezi kamaradum, ty mit nemuzes.

Děkuji. O aplikace strach nemám. Chodím na střední, takže jediný co potřebuju jsou Bakaláři(aplikace na známky) a to je asi tak všechno. Takže aplikace mě netrápí.

Tak proc potom uvazujes o drahem BlackBerry, kdyz by ti evidentne stacil celkem jakykoli telefon? Ptam se jen ze zvedavosti. Lide, kteri si kupuji BB ho maji bud kvuli bezpecnosti, nebo temer dokonalemu napojeni do nejake (obvykle velke) firmy.

Blackberry je určený pro business, nikoli pro SOHO. Je tam spousta utilit, které se použijí v zaměstnání, ale minimum pro hry.

Potřebuju telefon, který je spolehlivý, rychlí a taky ten telefon musí nějak vypadat. Mohl bych si koupit iPhone nebo Galaxy S7 ale já chci něco jiného. A navíc jsem slyšel, že blackberry nemají problém vydržet i 1,5 dne na jedno nabití. To je pro mne taky důležitá hodnota. Teď mám oneplus one a jsem rád když mi vydrží od 05:00 do 16:00.

Vydrzi klidne i dele. Ale pocitej s tim, ze je to hodne jiny system zamereny na bezpecnost a bezproblemovou *praci*. Jestli chces udelat dojem telefonem, klidne si ho kup. Ale radsi si ho nekde vyzkousej, abys pak nebyl zklamany.

Určitě ho vyzkouším. Nebo si ho objednám a přinejhorším ho vrátím. Tenhle telefon se mi opravdu líbí i ta výdrž je perfektní. Na ten OS si budu muset zvyknout.

Jestli ti jde o spolehlivost a rychlost, tak si kup zde nepopulární Lumii, 640 jde sehnat za cca 3k, vydrží na nabití se spořákem klidně 3 dny, systém se nezaseká. Ale nezahraješ si tam Pokémon GO :/

Windows Phone už jsem měl a nevyhovoval mi a bohužel nemá bonus v nainstalování aplikací z androidu.

BB ma zmysel, ak mas vlastny firemny BES server.Prave kvoli pridanym funkciam si BB ziskalo svoje meno v Enterprise.Ale pokial si rozhodnuty, tak ho kludne kup, no ako pisal kolega, najskor nevyuzijes plny potencial a vlastne zmysel toho BB.

Děkuji za odpověď. Koupím si a jestli mi nebude vyhovovat, tak ho vrátím a budu se muset vrátit k androidu.

Zdravím,můžete prosím někdo poradit? Zakoupila jsem BlackBerry Passport, protože jsem byla nesmírně spokojená s Q10. Bohužel při příjmu hovoru, po přiložení telefonu k uchu, nějakým způsobem dojde k vypnutí vyzvánění pro další hovory. Nedaří se mi tento problém odstranit restartováním ani změnou profilu. Vše vypadá nastaveno správně, hlasitost na max a přesto...NEZVONÍ. Pomůžete prosím?Moc díky Danka

Dobrý den, to samé se mi zaclo dít u BlackBerry priv. Když někomu volám nebo někdo volá mě, mobil přejde automaticky do režimu Nerusit. Dodávám, že režim Nerusit mám nastavený stále stejné. Děkuji za rady !