» Poradna » Notebooky

BIOS

Zdravím. Mám takový problém, přeinstaloval jsem Windows a při instalaci ovladačů, jsem stáhl update i na BIOS od HP na svůj HP notebook. Bohužel po prvním vypnutí a následovném zapnutí, mi počítač hodil černou obrazovku a pořád se dokola restartovává a snaží se opravovat. Než se to stalo, tak mi na ploše třikrát problikla obrazovka a počítač vydal zvuk jako kdybych připojil např. flashku nebo disk. Nepomáhá ani bod obnovy, mohl by mi prosím někdo poradit? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Odnést do servisu.

Neprepol sa náhodou v biose sata radic z AHCI na IDE alebo opacne?

a BIOS si len stiahol, alebo si urobil aj jeho aktualizaciu? V pripade HP treba spustit .exe subor z priecinku kde sa data rozbalili.

Udělal jsem i aktualizaci.

Update biosu je riskantní operace která může skončit zcela nefunkčním počítačem.Není - li k tomu opravdu vážný důvod, neprovádět, dodržovat zásadu: Co funguje, do toho nevrtat...

Jsi neuvěřitelný blb, "david-e".

Na tebe nemá.

Zkusil bych nabootovat z instalačního DVD Windows a zvolit Opravit Windows.

Když už jsi tu hloupost s update biosu udělal, zkus se do něj podívat. Nahrej defaultní hodnoty a pak nastav dle potřeby. Třeba to pomůže.PrasatkoPee