» Poradna » Windows (a jiné OS)

BIOS Windows10 Pc rady děkuji

Zdravím mám takový problem když zapnu počítač nabíhá mi automatické řešení problemu pak to problikne a načítání diagnostiky počítače a pak tamskočí navýběr restartovat nebo rozšíření řešení problemu...ale nic nerague keyboard a myš.... Nahoře to píše Počítač se nespustil správně...nevíte někdo co stím... co udělat v biosu? jinak windouws 10 PC . Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Píšeš tedy fakt jako debil.. Debil tvýho formátu s tím stejně nic neudělá a tak tě nejspíš čeká návštěva servisu.. Když jsi blbej, budeš muset za svojí hloupost platit..

mam velmi spomaleny celi notebook a mam pevni internet DALNeT