» Poradna » Mobily

Beats sluchátka - doporučujete?

Ahoj, už mi odešly asi paté sluchátka od Samsungu, na to že jsou to sluchátka k telefonu hrají výborně ale už mě to přestalo bavit. Takže uvažuji že koupím něco pořádného. Přemýšlím nad špuntovými sluchátky (které by mi vyhovovali hlavně v tom že je jen smotám a strčím do kapsy od mikiny) a nebo náhlavníma. V obou případech jsem vybral značku Beats urBeats a Beats Solo 2. U špuntových sluchátek asi hlavně proto, že žádné jiné značky moc neznám a u nahlavních je mi nejvíce sympatické odpojitelný kabel, z kamarádové zkušenosti vím že se mu kabel pokazil po 3 letech používaní, vyměnil jej a jeli dál. Díval jsem se na značky Marshall (ale od hodně lidi jsem četl že je přeceňovaná značka a nehrají tak dobře) a Koss Porta Pro - se mi popravdě moc nelíbí vzhledově i když jsem je viděl živě jak je má někdo v autobuse, moc mě neoslovili. Na Beats jsem četl ve většině případů chválu. Nedělá mi problém si připlatit za kvalitu. Nevím jak je to s Beats značkou jako takovou - jestli se bere pro ovce jako Apple. Každopádně budu rád za jakákoliv doporučení.

Odpovědi na otázku

Co nejdál od nich...

U Beats neplatíš ani tak za kvalitu, jako za značku. Stejně jako u jiných módních značek (dá se jmenovat třeba Skullcandy) Mrkni spíš na Sennheiser, Audio-Techica… Jestli hodláš utratit hodně za kvalitu, ideálně zajdi do nějakého obchodu kde si můžeš jednotlivá sluchátka vyzkoušet a poslechnout.

Přesně tak. Spíš straří osvědčení "sluchátkoví" výrobci, AKG, Sennheiser, Koss atd., a vyzkoušet si je naživo. Do podivných módních značek bych taky nešel.

z coho to budes pustat a co tam budes pustat?

Asi převážně z telefonu nebo notebooku a poslouchám vlastně vše - pop, metal i taneční.

je to dost vseobecne, cize najvhodnejsi bude nejaky mierne vyssi middle end.Cize nejake Sennheiser CX3, alebo niektore od nocs (moje druhe najoblubenejsie po Shure sluchadlach) http://eu.nocs.se/collections/all

Za mna jedine Sennheiser... v poslednej dobe su velmi ocenovane sluchatka zo serie Momentum- od vynikajuceho zvuku po vybornu a odolnu konstrukciu....

https://www.youtube.com/watch Jak je psáno výše, tak u beatů platíš hlavně za značku, reklamu a balení. Sluchátka nenabídnou takovou kvalitu jako levnější Audiotechnica nebo Sennheiser.