» Poradna » Notebooky

Baterie u notebooku

Zdravím, chci se zeptat, jestli jde nějak poznat, zda při 100% nabití baterie notebook bere energii rovnou ze zásuvky nebo to jde nějak přes baterii? Ptám se, protože nemám vyndavací baterii a když se mi ntb nabije na 100 %, píše to "plně nabito" jen občas se nějak povede, když kabel vypojím a hned zapojím, že to píše " nenabíjí se, napájení ze sítě". Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Tohle vůbec neřeš - pokud jsi u zásuvky, tak to do ní zapoj. Pokud ne, jeď z baterky dokud to jde. Víc netřeba hrotit.