» Poradna » Windows (a jiné OS)

Bash Ubuntu pro Windows 10

Zdravím, dneska jsem nainstaloval do Windows 10 Bash Ubuntu, všechno funguje ale nevím, proč nevidím v tom Ubuntu soubory které jsem vytvořil ve Windows, zkoušel jsem to třeba v /var/www nebo /root atd ale soubory ani adresáře vidět v linuxu nejsou. Pomůže mi někdo? Děkuji

Odpovědi na otázku

Pro pohyb ve složkách se používá stejný příkaz jako v libovolném Unixu|DOSu:cdvčetně parametrů.Nápovědu pro použitelné příkazy si zavoláš takto:man commandProstuduj si základní příkazy v Ubuntu:https://help.ubuntu.com/community/UsingTheTerminal

Milane, nejde o procházení složek, jde o to, že..1) Když spustím terminál "Bash on Ubuntu on Windows" (ne terminál CMD pro Windows) a vytvořím pomocí toho terminálu ve složce c:\Users\moje\AppData\Local\lxss\rootfs\var\www\nějaké další adresáře či soubory soubory, Linux i Windows je vidí (OK).2) Když ale spustím terminál CMD a vytvořím pomocí toho terminálu ve složce c:\Users\moje\AppData\Local\lxss\rootfs\var\www\taky nějaké další adresáře či soubory soubory, vidí je pouze Windows, Linux je nevidí ani při restartu PC.Díky.

midnight commander.https://www.google.sk/search

Tak toto je fakt divne clovece, ak najdes dovod/riesenie, daj nam vediet...