» Poradna » Programy

AVG vs MCAFee ?

Dobrý den,včera jsem si koupil notebook a protože mám velice dobré zkušenosti s antivirem AVG tak jsem si jej nainstaloval bohužel jsem nevěděl že v notebooku již jeden antivirus je ... Mcafee rád bych se zeptal jestli se tyto antiviry snášejí či nikoliv. a jaký z nich si ponechat ?

Odpovědi na otázku

Obecně mít nainstalovaná dvě antivirová řešení je hloupost, jednak kvůli tomu, že každé z nich si ukousne část systémových prostředků/výkonu a jednak mohou mezi nimi vznikat konflikty.S McAfee nemám zkušenost, ale podle AVTest by mělo poskytovat lepší ochranu (http://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows... ). Nicméně stále platí, že nejlepší antivirovou ochranou je používat vlastní rozum.

dle mých zkušeností je McAfee pěkný sajrajt, který je vhodné co nejdříve z PC vykydat. Pokud ti vyhovuje AVG, tak si ho tam dej, ale můžeš používat i Windows Defender.

"a jaký z nich si ponechat?" ANI JEDEN - oba jsou totiž "PARODIE NA ANTIVIROVÉ PROGRAMY"

McAfee byl hrozný balast už v době, kdy jsem s počítači začínal (někdy kolem 1995) a už tehdy mi to samo připadalo jako virus tím, jak se to neustále vnucovalo. I dnes je přibalen jako nechtěná součáast různých užitečných programů a myslím, že už z principu by solidní software takovou propagaci nepotřeboval. Takže určitě pryč s McAfee. AVG taky moc důvěry nevzbuzuje, ale s ním jsem pracoval naposledy v DOSu, takže nebudu soudit dnešní kvalitu

McAfee patri Intelu takze protlacovani formou davani zdarma k CPU a NB je pro Intel docela znacne jednoduchy zpusob propagace.Ze je to zmetek nepopiram. Ovsem pokud se ma porovnavat s AVG tak se radeji zdrzim hlasovani co je horsi :D .

Pozor, zrůdičkový Troll!

Kolkomáš rokov ??? Tak 3....

to bude nic na kotelně, dr, Noida pustili na víkend z léčebny aby nahnal vstupy

Jednoduché řešení od tvůrce MCAFee: https://www.youtube.com/watch