» Poradna » Mobily

AVCHD video z kamery vo formáte .m2ts alebo .mts sa po nahratí na YouTube seká

Zdravím. Mám celkom vážny problém. Pokúšal som sa riešenie nájsť na všetkých možných aj nemožných stránkach, dokonca aj v angličtine + YouTube tutoriály. problém je ten, že spomínané videá si pustím na počítači vo Windows Media Player, MP-HC x64 a všetko funguje ako má, video je krásne plynulé a má živé farby. Skúšal som všetky možné convertory a prehadzoval som to do .mp4, ale vždy sa stalo to isté, čo po nahratí na YT - video stratilo farby a začalo byť mierne trhané, ako je možné vidieť napr. tu: https://www.youtube.com/watchNeverím, že na to neexistuje riešenie. Sony kamery sú naozaj obľúbené, má ich každý druhý a dokonca sa pomerne dlho na jednu točil aj videoherný program RePlay, vysielaný v televízií. Videá sú v základe super, ale zvyšok sveta ich asi nenávidí...

Odpovědi na otázku

Freemake jsi zkoušel taky?Ten mi v souvislosti s AVCHD už jednou pomohl...

A ako potom postupovať ? Mám videá konvertovať do h264, mp4 ?

pokud vím, tak tam mají přímo enkódovací profil pro Youtube.

Nepomohlo. Kvalita je hrozná a trhá sa to.

můžeš sem hodit textový výpis z MediaInfo pro nějaké to video?

http://i.imgur.com/BLgo5Uo.png Toto je info originálneho surového videa.

GeneralID : 0 (0x0)Complete name : Format : BDAVFormat/Info : Blu-ray VideoFile size : 79.2 MiBDuration : 29 s 613 msOverall bit rate mode : VariableOverall bit rate : 22.4 Mb/sMaximum Overall bit rate : 24.0 Mb/sVideoID : 4113 (0x1011)Menu ID : 1 (0x1)Format : AVCFormat/Info : Advanced Video CodecFormat profile : High@L4Format settings, CABAC : YesFormat settings, ReFrames : 2 framesFormat settings, GOP : M=2, N=13Codec ID : 27Duration : 29 s 560 msBit rate mode : VariableBit rate : 21.3 Mb/sMaximum bit rate : 22.0 Mb/sWidth : 1 920 pixelsHeight : 1 080 pixelsDisplay aspect ratio : 16:9Frame rate : 25.000 FPSColor space : YUVChroma subsampling : 4:2:0Bit depth : 8 bitsScan type : InterlacedScan type, store method : Separated fieldsScan order : Top Field FirstBits/(Pixel*Frame) Ukázat celý příspěvek

Počkej chlapče, přehazovat kontejner na .mp4 je k ničemu, pokud stream (kodek) zůstane stejný..

Čo potom ? Tie videá sa musia nejakým spôsobom dať uploadovať na YouTube v rozumnej kvalite.

Hele, dej sem odkaz na vzorek toho tvého videa (někam ho nahraj), stačí minuta.

https://uloz.to/!LuPb8bSlqHD6/20160813135203-rar

S tak velkým datovým tokem to tam nahrávat nemůžeš. A ty titulky PGS odeber, můžou dělat neplechu...Co tohle? http://tinyurl.com/z44hh9z to už je dobré?