» Poradna » Ostatní

Automatické restarty

Prosím v poradně o doporučení Počítač se mi automaticky a nepravidelně(po zapnutí počítače asi po 3 minutách a potom zase asi za 5 minut znovu a potom třeba až za hodinu)a to při jakékoliv činnosti a nebo i v klidu. Restartuje se bez jakéhokoliv oznámení erroru a taky se mi párkrát úplně vypnul. Děkuji Vám všem za doporučení.Chyby zobrazené v Prohlížeči událostí/ Protokoly systému Windows:Název protokolu:SystemZdroj: Microsoft-Windows-Kernel-PowerDatum: 26.8.2016 18:09:11ID události: 41Kategorie úlohy:(63)Úroveň: KritickáKlíčová slova: (2)Uživatel: SYSTEMPočítač: nostnad PCPopis:Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení.Kód XML události:<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event"> <System> <Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" /> <EventID>41</EventID> <Version>2</Version> <Level>1</Level> <Task>63</Task> <Opcode>0</Opcode> <Keywords>0x8000000000000002</Keywords> <TimeCreated SystemTime="2016-08-26T16:09:11.292404900Z" /> <EventRecordID>8559</EventRecordID> <Correlation /> <Execution ProcessID="4" ThreadID="8" /> <Channel>System</Channel> <Computer>jozunost-PC</Computer> <Security UserID="S-1-5-18" /> </System> <EventData> Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

To ti majú napísať po americky?Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení.Skus distro live Linux /Ubuntu/ z ext.nosiča, ako sa zachová.

Zdroj ...

jen chci doplnit že jsem zjisti že to dělá 2-3x v intervalu 2-3 minut po prvním spuštění počítače a jinak zkusím ten napájecí zdroj-díky wiloni......