» Poradna » Windows (a jiné OS)

Automaticke pripojeni 3G modemu k internetu

ahojjak nastavit, aby se mi vytocil automaticky pri Startu Windows modem, na kterem mam nakonfigurovany vytaceny internet? Jedna se o 3G modem, ktery se jinak musi rucne spoustet pres ikonu na plose pak jeste klikat na Connect uvnitr otevrene aplikace. A to je celkem otrava a tak jsem si ho nastavil jako standardni modem mezi Sitovymi pripojenimi a umim ho, opet rucne pripojit odtamtud...Ale jak rikam, nechci na to vubec sahat, proste jen zapnu Win a melo by se to pripojit...Vi nekdo?

Odpovědi na otázku

Pokud se jedná o 3G modem od o2, stačí jen nastavit, aby se po startu pc spouštěla daná aplikace. Po připojení usb by se to mělo spojit samo. Pokud to v té aplikaci neodpojíš, ale vytáhneš jen usb, tak se to po opětovném zapojení usb připojí a nemusíš dávat connect, ale nenapsal, který modem a od koho.

Bohuzel ne, je to D-Link DWM-156. Prodavany mimo operatory.Obsahuje aplikaci D-Link Connection Manager, kterou kdyz spustim, tak v ni je jeste treba klikat na tlacitko connect...