» Poradna » Programy

Automaticke prihlaseni do Win7 a spusteni aplikace s heslem

Potreboval bych vyresit nasledujici. V zadanou dobu se spusti skript, ktery provede prihlaseni do Windows (ucet s heslem), spusti urcitou aplikaci, ktera na zacatku vyzaduje jmeno a heslo a za 10 minut ji zavre.Nebyt toho prihlasovani do Windows, tak bych to mohl vyresit skriptem v Gmouse a prihlasovaci udaje do aplikace naklikat pres klavesnici na obrazovce. Za 10 minut by mys klikla na krizek okna a hotovo. Bohuzel diky nutnosti prihlasovani je toto nepouzitelne.

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi verzi OS.Předpokládám WNT.Co s tím?Používej vestavěný nástroj:Scheduler (Plánovač).Je součástí OS WNT už > 20 let.Případně můžeš použít skriptovací nástroj, který zajistí totéž:schtasksJe nesmyslné používat 3-P nástroje pro služby, které má WNT v popisu práce.

V nadpisu mam info, ze jde o Windows 7. Planovac uloh je fajn, ale jak mu mam rici, ze do te aplikace co spusti v 10 vecer ma jeste zadat jmeno a heslo a stisknout OK? To je nad jeho moznosti.

Tak začal bych tím, jestli to neumí ta aplikace jako parametr, pokud ne, je to blbý... A o jakou aplikaci jde ?

automatické prihlasovanie do windowsu od win 7+, do účtu s heslom sa dá nastaviť jednoducho.daj spustiť netplwiz tam vyber konkrétny účet, odškrtni voľbu hore, zadaj heslo a reštartni. možno ešte pri prvom spustení bude chcieť znovu zvoliť účet, ak ich tam máš viac, ale určite to funguje.

On ale řeší, co sem tak pochopil, aby se nějaká jiná aplikace přihlásila....Že se umí TM přihlásit je jasná věc... (případně klidně pod systémem)

ja som to zas pochopil tak, že sa pc automaticky zapne, prihlási, vykoná ďalšiu operáciu v aplikácii do ktorej sa vie prihlásiť cez script a za 10 min sa to vypne.ale máš pravdu, asi to nebude ono. potom neviem ako funguje automatické prihlasovanie k ďalším účtom na už bežiacom pc... čisto teoreticky ak vie skriptom ovládať program, tak teoreticky by to mohol dokázať pomocou virtuálneho pc, ktorý by tiež šiel cez ten script.

Naprogramuj si službu.Ta to může provést i bez přihlášení.A vůbec, co je to za aplikaci? Nedá se celá naprogramovat v rámci služby?