» Poradna » Programy

Automatická záloha

AhojtePotřeboval bych program na automatickou zálohu. Mám dva PC a síťový disk. Potřeboval bych aby PC 1 byl zálohován na síťový disk. Ale pokud na síťovým disku přidám soubor z PC2 tak potřebuju aby soubor byl na síťovým disku i na PC1. Jde to nějak udělat? Hlavně aby to fungovalo automaticky.Díky

Odpovědi na otázku

Třeba program FreeFileSync a nastavení co a kam se má zálohovat. Program umí i realtime synchronizaci, případně si můžeš synchronizaci naplánovat v pravidelných intervalech

Najdi si např. FreeFileSync.

Ten jsem zkoušel, měl jsem nastavenou zálohu a pak jsem vypl počítač a a pak sem musel program znovu zapnout a pak tam dát aby se pokračovalo v té úloze. Nebo to neumím nastavit?

Použij jeho realtime synchronizaci.

Díky, už jsem na to přišel. Díky