Ati mobility radeon HD 4650

Zdravím, graf. karta ati mobility radeon HD 4650 v Sony notebooku mi začala dost silně artefaktovat, zatím jen ve hrách, i při podtaktování, chladič je čistej, je to 6 roků stará karta v notebooku, často se přehřívá, seká se, jenže teď potřebuju notebook o zkouškovém, nemusím se bát, že mi vyplivne kompletně?Bez něho jsem celkem namydlenej, jak dlouho může ještě vydržet (z hlediska financí jsem na tom špatně).Díky za názory.

Odpovědi na otázku

Nainstaluj si speccy nabo aida64,ať můžeš sledovat teploty.Nbooky prostě nejsou na hraní stavěné,pokud to nejsou ty speciální s cenou přes 50tis Kč.

Rozumný člověk na řadovém notebooku hry nehraje, zejména když jej používá na práci či jinou důležitou činnost. Na to, že jej trápíte tolik roků hraním, vydržel nečekaně dlouhý čas. Co už teď? Okamžitě přestat s hraním a současně dát na modlení, aby notebook ještě nějaký ten pátek vydržel.

Mě právě zarazilo, že vydržela tak dlouho. Nejenže artefaktuje ale už se seká i 720p a 1080p video na youtube.