» Poradna » Notebooky

ATI mobility HD 3650

Sháním tuto grafickou kartu někde v Čechách - http://www.ebay.com/itm/NEW-VGA-CARD-ATI-Mobi... ...obávám se, že mě pošlou něco jiného

Odpovědi na otázku

Mas ebay buyer protection...Bez obav.

...nemám nic - ani nevím co to je a co se týče angliny to je taky v pytli

e-bay ti garantuje vratenie penazi, pokial sa predavajuci nebude schopny s tebou dohodnut, alebo ti nic neposle, alebo ti posle nefunkcny tovar atd.Jasne, riziko je vzdy, moze sa napriklad stat, ze predavajuci ti napise, aby si mu tovar vratil postou atd. ale vseobecne som zatial nemal ziadny problem a to som toho uz z ebay nakupil teda hodne :)hlavne si pozri, ake ma predavajuci hodnotenie.