» Poradna » Web a internet

Atheros ovladače

Zdravim, mám problém po updatu ovladačů a jejich odebrání (spíš zhoršení) jsem nechal win7 opět nainstalovat základní ovladače, ale adaptér nefunguje, opravdu bych nerad reinstaloval windows kvuli tomuto. http://prntscr.com/51bcijCCleaner, odinstalace, opětovná instalace novější verze ... nic nefunguje, viz. screen, díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

prepni sa do núdzového režimu v ktorom odinštaluj problémové ovladače spolu so softvérom. Vyhoď Ccleaner či iné čističe aj Antivir-Firewall od tretích výrobcov. Zostaň pripojený na Internete, reštartuj PC.

Jop díkes na to sem zapoměl, v nouzáku se mi objevil ještě jeden driver s #1 divný =)

Na routeri zapni DHCP. WiFi kartu nastav na automatiku. Karta nemá platné dáta k pripojeniu IP adresu a DNS server. WiFi ti funguje.