» Poradna » Ostatní

Asus ZenPad C7.0 Android Auto

Dobrý večer, vlastním tento tablet a chcel by som si nainštalovať apk Android Auto,ale neviem ktorú verziu a chcel by som si ten tablet prispôsobiť aby sa dalo naň pripojiť na bluetooth,a tablet je napojený na rádio cize by som cez neho volal.. Ďakujem

Odpovědi na otázku

Myslel som to tak že tablet by sa tváril ako rádio s možnosťou Android Auto a telefon by sa nan pripojil a zrkadlila by sa obrazovka do tabletu :) Ďakujem za odpovede :)