Asus Strix nebo MSi?

Dobrý den, skládam su počítač a nevím, jakou z grafických karet tam mam dat, jestli GTX 960 od Msi (Gaming 2GB - Červená) nebo GTX 960 od Asusu Strix (Má o něco lepší takt než MSi).A chtěl jsem se zeptat, jestli o něco vyšší takt udělá ve výsledku hodně... Která z těchto karet je lepší?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Osobně MSI... kvuli plné podpoře afterburneru.. na takty u GTX9x0 bych vubec nehledel protože nehledě na výrobce jdou všechny přetaktovat téměř stejně.

odpověď si můžeš řečíst zde:http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/3...