» Poradna » Programy

Asus Live Update

Zdravím, na notebooku mám jakýsi Asus Live Update ale ještě nikdy nic neupdatoval. Má s tím někdo zkušenosti ? OS Windows Vista

Odpovědi na otázku

"Asus Live Update ale ještě nikdy nic neupdatoval"

1/ Nemas automod ale manual a nikdy si ho nepouzil
2/ Asus na tvoj hardware nic noveho nevymyslel.

Mám automod a spouští se ihned po startu. Nějak se mi to nezdá, že by pomalu dva roky nebyl žádný update . K čemu to potom slouží ?

Mam taku istu skusenost. Pritom kadejake ovladace su uz nove. Nastavene mam vsetko,ako ma byt.

Kludne to mozes odinstalovat.

taky že jsem to udělal. Nejdřív jsem stáhnul nejnovější Asus Live Update a ten taky nefunguje. Tak jsem to odistaloval.

Má s tím někdo zkušenosti ? jo mám, funguje to.

Nutná věc to není. Tedy ikdyž jak pro koho, pro tu bandu zoufalců který tu znova a znova pokládají otázky typu ...Má grafickou kartu Nvidia blabla... ..kde mám hledat ovlavače?.... To je dobrá věc.

Inteligentní člověk neuráží někoho kdo žádá o pomoc. Tomcat mezi ně neptří a když nechce poradit, udělal by lépe, kdyby se vůbec neozval.

máš pravdu,ne každý je pc genius já mám stejný problém s live update a uvažuji,že ho odinstaluji.Používám Driver Max a ten dokáže najít všechny ovládače pro pc,aktualizuje a zálohuje je,takže po přeinstalaci windows nemusíš hledat na netu,ale nainstalujes je ze zálohy.Jo a najít nejnovější ovladač pro grafiku je někdy problém.Stáhl jsem ATI ovládač a také nešlape jak má a musel jsem vrátit ten starý,tak se nediv,že někteří neví jak na to!

Ani vy nevíte jak na to místo toho aby jste se naučil normálně zálohovat a přemýšlet , nedostatek jen nahrazujete nástrojem, bez jakéhokoliv solidního znalostního posunu k lepšímu.

ASUS Update je nástroj, ktorý vám umožní ukladať, spravovať a aktualizovať BIOS základnej dosky v prostredí Windows ®. ASUS Update nástroj umožňuje:
Uložiť aktuálny BIOS archív
Stiahnite si najnovší BIOS súbor z internetu
Aktualizovať BIOS z aktualizovaný BIOS archív
Aktualizovať BIOS priamo z Internetu, a
Zobraziť informácie o verzii systému BIOS.
Pozri: http://support.asus.com/technicaldocuments/techni... ...

S Asusy mám co do činění roky - s mnoha modely (teď momentálně pracuju na X51L). Můžete mi, kolegové, sdělit jediný rozumný důvod, proč jste to nainstalovali - a poslezé rovnou nevyhodili? Proč jste si o "doprovodných SW" Asusu něco nezjistili? Proč jste nečetli manuály? Proč jste si nevybrali pouze opravdu potřebné, ne jen omalovánky? Protože jste břídilové, když informací o všech doprovodných SW tohoto typu jsou na netu opravdu tuny. Klidně jste si totiž mohli udělat klon - jak PŘEKVAPIVÉ, že? - nainstalovat "ten" produkt a po "nelíbení se", vrátit klon a pokračovat ve výběru. Jste opravdu břídilové.

většího namyšlenýho debílka a břídila než si ty sám by se tady ani nenašel. Jestli sis nevšiml tak toto je poradna a proto se tady prostě lidi ptají na to čemu nerozumí. Tvůj podřadný zakomplexovaný mozeček to asi nechápe.
Ty nemáš co do činění ani s Asusy ani s ničím pořádným. Pouze s vlastní hloupostí, neschopností a omezeností.

Nevíš co mluvíš. Pořád je to lepší, než něco činit. Já jim říkám metodiku, blbečku, a neučím je mačkat čudl.

ty máš ty imbecílku zmáčknutej čudl ve svý malý hlavičce ty metodiku

Pokud by se tu pasivně odpovídalo na každý dotaz , hlavně společensky taktně ( nikomu neurazit , neříct že dělá blbost, chybu, že krást se nemá atd...) , tak tu budeme akorát právě vychovávat jen a pouze klikací opice. Který nikdy nebudou vědět pořádně co dělat.

Nikdy nebudou umět aktualizovat BIOS, protože ten program to udělá za ně ...je to jednoduché klikne přece na.... hmmm a když ten postup selže jsou v pr_eli.

Lidí kteří se ptají na aktualizace tu je spousta. Bohužel je mezi nima spousta těch, který sou tak neschopný, nebo lýný najít ani stránky výrobce a přečíst si manuál. Pokud tam nenajdou od pověď ať se ptaj bude to popravdu problém s HW nebo SW .

Poradna není od toho totiž aby řešila špatného uživatele a vychovávala neschopný klikače.

ty a ani ten nemohoucí trotl tady ale nejsi od toho aby si určoval od čeho je tady poradna. At se každý ptá na co chce a pokud mu nechceš slušně odpovědět tak mu prostě neodpovídej.
Zatím je vidět že neschopný si tady pouze ty. Nepíše se LÝNÝ ale LÍNÝ. Nemůžeš "radit" A dělat chytráka když ani neumíš základy ČJ.

Kvalifikovaně a rychle jsem schopen odpovědět kdykoliv, pokud problematice rozumím a dokážu tu odpověď zpracovat. A stovkykrát jsem to udělal. Stačí se rozumně k dané problematice zeptat. Dokážeš to? Pak nenadávej, neurážej a zkus to. Já se budu také snažit. Ale musíš se umět zeptat. Nadávat umí každej, já taky. Ale líp než ty.

ty nejsi schopen odpovědět vůbec na nic. Tobě maminka koupila v Vánocům počítač a ty si se na něm naučil hrát nějaký hry. A ted ze sebe děláš počítačovýho odborníka a chýtráka a přitom nevíš dohromady vůbec nic a jenom si tady léčíš komplexy ze svýho maličkýho ohambí.

Raab:Mnoo,možná se Nemohoucí a další,co tu něčemu rozumí,pro tebe špatně vyjadřují ale to nebude asi jejich chyba,že.Takže by bylo záhodno,aby si nereagoval,když nevíš,o čem výše jmenovaní píší.Děkuji předem,tobě i dalším koumákum,co sem ještě zavítají.

Peky.cz : možná by bylo záhodno, kdyby sis dál hrál se svým šulínem, když už se baví dospělí ty moulo Hlavně že ty tomu rozumíš ty cinto.
P.S. peky.cz to je web nějakýho gay clubu ?

nemohoucí - bohužel nejsi schopen odpovědět ani kvalifikovaně, dokonce ani rozumně. Manuály nikdo nečte a když ano, tak se tam stejně nic konkrétního co by pomohlo nedočte.
Mj. navážet se do lidí že si tam něco instaují je nesmysl, který dokazuje jen to, že si tu plácáč játra aniž bys věděl o co go. Shodou okolností tu mám nový nb Asus pro kolegu a tam už je ten Live update prostě předinstalovaný .. takže ne všichni jsou blbci co si to tam instalují. A shodou okolností ten Live update také nefunguje i na tomto fungl novém stroji. Tvoje rada že si to tam blbý lidi instalujou a nečtou dokumentaci je pro člověka co slušně zeptá proč to nejde jen ubohost od tebe, která stejně nikomu nepomůže.

Poďte ještě něco rychle ze sebe vysypte. Chytráka dělat nechci, do toho co si představuji po pojmem chytrák zapadáte totiž Vy.
Jinak ano, máte pravdu nikdy jsem se nenaučil psát správně Česky a jak to souvisí s počítači.

co bych ze sebe sypal, když na výblitky všeho druhu si tady ty a ten nemohoucí vometák
A na tvůj hloupý dotaz je odpověd je velice jednoduchá. Pokud navštěvuješ pomocnou školu tak těžko můžeš někomu "radit" v počítačové problematice.

Hloupá je Vaše demagogie. Demagogie je pokud odvádíte od tématu \ myšlenky. Nemáte argument proti, zkusíte tedy zhodit argumentujícího , zesměšňování základů na které se argumentace zakládá, zlehčování vážnosti tématu to je demagogie.

Ano předpokládám také, že kdo navštěvuje pomocnou školu tu těžko radí, můj názor je podle dotazů se tu lidé ale ná úrovni zvláštní školy ptají. Naštěstí žádnou školu pomocného charakteru jsem nenavštěvoval a česky pořádně jsem nikdy nenaučil. Přesto s výpočetní technikou poradit dokážu, rozdíl je v tom že každý chápeme poradit nějak jinak.

Pro mě poradit je to že dotyčný problematiku pochopí, naučí se něco a problém si vyřeší on. Nebo alespoň pochopí jak se tomu vyhnout , protože některé problémy nemají řešení.

Bohužel učit instalovat nějaké utility a pak jen mačkat next > next , není radění a pomáhání , ale jen trénování opiček co pak přidělají ještě víc problémů.

z tvoji odpovědi je vidět že si opravdový hlupák, který si tady lečí svoje kopmlexy z pomocné školy a hraješ si na něco co nejsi a v životě taky nikdy nebudeš. To se tedy máš opravdu čím chlubit že si se nikdy pořádně česky nenaučil.
Zeptám se tě ještě jednou - protože je evidentní že chápeš velice pomalu. Na co si to tady hraješ ? Koho ty co neumí ani pořádně česky chceš něčemu učit ?Ještě jsem neviděl že bys tady někomu v něčem poradil jenom každýho urážíš. Ty jako chceš určovat která otázka je vhodná a která není ?
Ty neumíš vůbec nic, ty si jenom taková malá ubohá nula, která si svoji hloupost a duševní mrzáctví léčí v anonymních internetových diskusích.

Prosím Tě, je třeba vědět, že já umím to a Ty něco jiného. Pokud by ses pustil se mnou do diskuse na moje znalosti vidělo by se co znáš. Poradna slouží pro porady různých osob a ne každý má PC 10 roků a nikoliv pro komentáře o někom, kdo dnes neví jednu věc. Nezapojuj se raději do diskuse, zdržuje nás Tvoje psaní které musíme číst, pokud neumíš poradit.

Raab toto nie je poradna ale psychiatricky ustav, co si slepy co to nevidis.
Co sa tu dokazu poniektori spytat a co poniektori dokazu odpovedat.

lepší slepý než debilní Megért ?

nauč se česky Tiso

a tebe uz uplne j.ebe, preco by som sa mal naucit cesky.

protože tadu nejsi v Severním Maďarsku. Igen ?

No ta pan nemohouci je očividně hňup

Jistě břídilové,protože ne každej počítačem žije ale třeba ho jen užívá k nějaký činosti.Ne každej má chuť pročítat ty tuny nesrozumitelnejch věcí.Jak překvapivé že?Někteří z nás chodí ven,na procházky do divadla,hrají na hudební nástroje,sportují a teď se podrž dokonce souloží Obzvlášť to poslední bych ti vřele doporučil

Zajímavý článek, tedy názor. Když jsou toho tuny na netu, tak se chci zeptat, kde to tam je a jak to zapsat do vyhledávače. Z mé zkušenosti většina je podvodná a většinou tedy člověk nedohledá to, co opravdu potřebuje. Pokud mi poradíte, tak to ocením a nebudu to považovat, že se pouze chcete zviditelnit ve fóru.

Čus mám s tim zkušenost. Tento program si sám hlídá na internetu dostupnost biosu pro tvuji základovou desku, pokud ho objeví, tak tě upozorní na dostupnost a bud dáš ok jako, že se začne stahovat, nebo prostě cancel a vypneš ho..za pár nů ti zapípá znovu a bude se ptát na stejný dotaz jako poprvé...

Čus mám s tim zkušenost. Tento program si sám hlídá na internetu dostupnost biosu pro tvuji základovou desku, pokud ho objeví, tak tě upozorní na dostupnost a bud dáš ok jako, že se začne stahovat, nebo prostě cancel a vypneš ho..za pár dnů ti zapípá znovu a bude se ptát na stejný dotaz jako poprvé...