» Poradna » Programy

Assassin's Creed IV Black Flag

Zdar, před 2 roky jsem dohrál Assassin's Creed Black Flag. Teď jsem ji znova nainstaloval a přihlásil se na svůj účet. Měl jsem zadat aktivační kód. Když jsem ho zadal, napsalo mi to že už byl požit jiným účtem. Přitom žádný jiný účet nemám. Co s tím? Díky za odpověď. Nechci si klíč samostatně kupovat.

Odpovědi na otázku

Napiš na podporu a pošli jim fotku hry i s klíčem. Doporučil bych cestu přes live chat. Chvilku potrvá, než přijdeš na řadu, ale je to nejrychlejší. Je potřeba angličtina, pokud anicky neumíš, google by měl postačit.

díky moc