» Poradna » Ostatní

Arduino

Ahoj, mám arduino uno a reflexní závoru CNY70.Jak mám naprogramovat arduino aby když, se přeruší odraz tak aby to změnilo např. led, že zhasne a při dalším přerušení zas rozsvítí. Díky moc

Odpovědi na otázku

Nastuduj si základní příklady https://www.arduino.cc/en/Tutorial/BuiltInExamples

Nepsal jsi náhodou, že základy s arduinem máš?if (zavora == false) { if (LED == false) { LED = true; } else { LED = false; }}Ošetření, aby to fungovalo jen na náběžnou nebo sestupnou hranu, si jistě již doděláš sám.