» Poradna » Mobily

Apple ID

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Když jsem si poprvé zadával svoje Apple ID do iPhonu, tak všechno proběhlo v pořádku a když jsem se dneska odhlásil z telefonu, tím myslím že tam teď není ničí Apple ID a chci se znovu přihlásit, tak mi to hlásí že na tomto iPhonu bylo použito maximální počet bezplatných účtů? Co dělat dál, když se nemůžu přihlásit na to stejné Apple ID jako jsem tam měl ze začátku?

Odpovědi na otázku

No zrejme máš účet bez karty. Každý iPhone má ochranu proti generovaniu množstva kont. Limit je tuším 5 kont. Potom sa dá iba prihlásiť s účtom, ktorý má priradenú kreditnú kartu. Ak ani to nepomôže, môžeš skúsiť kontaktovať nejakú Apple predajňu.

od nejakeho roku 2010 su to len 3 bezplatne konta.

A když se nemůžu přihlásit ani na iCloud? Tam mi taky hlásí že se tam připojilo už maximální počet bezplatných účtů? A kreditní kartu už jsem tam zadal a stejně nic.

ale to podla hlasky vypada, ze to konto vytvaras a nie ze sa prihlasujes na existujuce.

Nahlášeno pro debilitu tazatele, netuší sám, jak se vlastně jmenuje...