» Poradna » Mobily

Aplikace od google přestaly pracovat

Zdravím směl bych požádat o radu ? Asi od včerejší noci mě z neznámého důvodu přestal pracovat obchod play na mém telefonu a veškeré aplikace od google chyba nastává v tom že když spustím Youtube tak se ukáže logo Youtube a pak to automaticky spadne bez žádného oznámení když sem se pokusil řešit problém pomocí obchodu play tak se mi zobrazí pouze bílá obrazovka a nic zkoušel sem též resetovat telefon a zkusit obnovit tovární data aplikace obchodu i také Youtube ale nic nezabralo neznal by někdo prosím řešení ? předem děkuji za odpověď P.S Telefon Lenovo A5000

Odpovědi na otázku

skús sa prihlásiť pod iným účtom. ak to bude fungovať je jasné, kde je chyba. ak to nebude fungovať ani z iného účtu, asi najistejší je flash firmwaru

Díky R2D2 zkusil jsem jít jinému účtu aspon tenhle ucet se mi povedl dík :