» Poradna » Mobily

Aplikace nejsou na sd karte i kdyz by mneli

Mam novy mobil a stahl jsem si par aplikaci, protoze mi zaclo dochazet misto koupil jsem si sd kartu a v nastaveni aplikaci jsem je presunul na sd kartu ale kdyz jsem se podival na nastaveni disku zjistil jsem ze se mi skoro zadne misto neuvolnilo, da se s tim neco delat? Prosim poradte mi.

Odpovědi na otázku

Možná by pomohlo kdybys zmínil co sis koupil za telefon.Ale třeba u Huawei P8 to po aktualizaci (ne)funguje přesně jak jsi popsal. Ale když se karta nastaví jako výchozí místo pro aplikace, tak se další aplikace instalují tam (stávající se ale nepřesunou. Musel jsem odinstalovat a nainstalovat).