» Poradna » Programy

Antivirus

Aký je najlepší antivirus?

Odpovědi na otázku

Najlepší je Anti...

mám taky takový, jen občaa mi sděluje že tato stránka není ok

Mne toho oznamuje viac. 1. málokto chápe sarkazmus (preto tie mínusky) 2. tiež mi oznámi, že stránka nie je OK 3. čím ďalej, tým viac je tu anti...normal people

minusky mi nevadi ( část jich zvyšuje návštěvnost webu) a antivir nemam v pc, jen sandbox - to doufam neni antivir. V mobilu s androidem mam jen clean master + to co bylo nainst.(v pc čističe nepoužívám) Mob.ne náhradou za pc

V zásadě je nejlepší ochranou je Tvůj vlastní mozek.V testech vychází poslední roky v průměru (účinnost ochrany, počet false-positives, náročnost na výkon PC,...) nejlépe BitDefender.

Já používám Comodo Antivirus a nemůžu si ho vynachválit. Má mnoho funkcí od virtuální plochy přez herní režim až po záchranný disk. Je velmi dobře nastavitelný. Odkaz na něj je níže.https://www.comodo.com/home/internet-security/fr...

To si snad děláte kozy. Před pár dny to zde bylo též. http://www.zive.cz/poradna/jaky-antivir/sc-2...

dotaz na antivir je tu alepspoň 1x týdnězamknout a nekrmit