» Poradna » Windows (a jiné OS)

Anniversary update

Zdravím. Chci se zeptat, nevíte jestli už vyšla nějaká oprava pro to freezování s anniversary update windows 10? I když jsem udělal čistou instalaci, tak ve hrách to mělo totalní freez a to jsem odpojil SSD a vše nechal na HDD. Na můj noťas bohužel jsou jen Win 10 drivers, inak bych šel na zlatou 7 :( Na microsoftu radí, úplně sra*ky s prominutím, které nefungujou. Vetšíně lidí to funguje normálně, nefreezuje se to, ale třeba jim to začne topit jen když otevřou Browser, nebo procesy žerou 100% cpu apod. Pos*ali to v Microsoftu.

Odpovědi na otázku

Ne, milánku. Os W10 zcela bez problémů. Nejede jen tam, kde blbost má pré.

Jak to myslis, kdyz mam cistou instalaci v cem je teda problém?

takže ty musíš mít win 95

Mě včera došel kumulativní update pro 1607 (anniversary). Nicméně ani od začátku po upgradu nepozoruju žádné problémy, jen bylo třeba aktualizovat ovladače grafiky (nvidia) právě pro anniversary update, jinak mě hry házely errory (po aktualizaci vše opět bez problémů).

Že už by to MS pouštěl přes WinUpdate... hmm