» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aniversary Update pro Windows Phone

Dobrý den,stále mi ještě nedorazil update pro Windows Phone. Je možné ho nějak ručně vyvolat? Obdobně jako se stáhla aplikace pro PC? Zkouším stále kontrolovat aktualizace a pořád nic. Mám anglickou verzi systému.Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

děkuji

Jak anglickou verzi? Jazyk si můžeš libovolně přepínat, žádná "anglická verze" neexistuje. Spíš se pochlub, pro jakého operátora je mobil určený a jaký máš vlastně mobil. Najdeš to v nastavení v "Bonusy a info" pod položkou "Mobile Operator".

Např. pro střední Evropu tam najdeš "000-33".

Mám T-Mobile ale nekupoval jsem telefon u operátora. Telefon je Microsoft Lumia 550.

V nastavení nikde nejsou Bonusy a Info ani Mobile Operator. zkoušel jsem i vyhledávat..

Tak už jsem něco našel. pod Mobile Operator mám TMO-CZ

Tak je možné, že TMO-CZ to ještě nemá povolené. Třeba na něco čekají.

...teda inými slovami: Dočkej času jak husa klasu.....