» Poradna » Web a internet

Animované seriály

Opravdu hodně dlouho hledám animák, který byl na Jetixu(Americký drak) s českým dabingem, ale nemohu ho najít. Opravdu jsem hledal na internetu a to hodně. Bohužel je tento animák s českým dabingem na internetu zakázany(autorská práva) Hledal jsem třeba i na uložtu, ale tam je bud pár dílů, nebo nejsou v celku. na youtube taky nejsou. Mohu se zeptat kde tento animák mohu najít s českým dabingem? animák/cartoon. děkuji

Odpovědi na otázku

.

Počkat až jej na dané stanici budou opakovat a připravit si PC (karta) nebo DVD rekordér (HDD) a nahrát. Pokud se dobře pamatuji, když jsem ještě TV od UPC běžně "sjížděl", že tato stanice opakovala často.

Tento seriál nebyl vysílán přes 3 roky..

Tak se flákají, na internetu hledej specializovaná fóra na dětské pořady.