Android wifinu najde ale windows ne

zarizeni s androidem (mobil.tablet) wifinu najde a da se nani pripojit,zarizeni s windows ji ani nevidi,cim to muze byt.

Odpovědi na otázku

spatne nastavenej region na notasu

region ceho , jako lokalizaci notebooku?

"špinavé brýle"?? Na blbou otázku bez jakýchkoliv užitečných informací se odpovědět nedá!

jake uzitecne informace ? rad zodpovim . myslim si ze je to kratke a vystizne.

Krátké - výstižné..... Ale nahovno! Už se někdy k tomu NEZNÁMÉMU zařízení někdo s Win v minulosti připojil? Dělá to jen jedno zařízení nebo více s Win? K jiné wifi se to tajné zařízení s Win připojuje? A takové odpovědi bohužžel neuvádíš. Dobrá - tak si teda "krátce a výstižně" poraď sám!

Mobil umí 5Ghz ale ntb ne?