Android v p*deli - help díky

Dobrý den, na mobilu xiaomi redmi note 3 pro se mi kompletně posral android verze lolipop. Jediná možnost přeinstalovat celý android. Je tu někdo, kdo tomu rozumí a pomohl by mi a řekl jak přeinstalovat a přesně krok po kroku...? Potřebuji to rychle a budu moc vděčný.Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Stiahni ROM a SW, ktorým tu ROM do tel dostaneš

Sam se Android nepo....e. Normalnimu cloveku pomuze navrat do tovarniho nastaveni (spusteni s drzenim tlacitek po startu).Lidem, kteri se v tom vrtaji, aniz tomu rozumi (root + nasledne mazani aplikaci) pak stranka xdeveloper

Linux je přece nejlepší, jak se mohl pokakat?

Zavolej na bohatou podporu Xiaomi

Podivej se na ceske forum MIUI je tam postup jak to vsechno provest http://miuios.cz/viewforum.php